Logan club valea jiului

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    La ce te refereai cind ai spus chestia cu dezertori.
    dezertor esti atunci cind nu-ti dai interesul la nimic ce tine de intilniri,postari,si alte chesti care le faci pt. L.C.V.J.

    Comment


    • #17
      Corect Olos 35 mi-ai luat vb din guraacelasi lucru vroiam sa il intreb si eu pe Marian
      HD-87-DLR

      Comment


      • #18
        pai daca eram dezertor ma durea direct in cot de L.C.V.J.si poate nici acolo.

        Comment


        • #19
          Raul ai devenit dezertor

          Comment


          • #20
            Bai voi a-ti stiut ca sunt la servici...si ce va-ti zis...hai sa-l balacarim pa asta...cand pun mana pe voi...cate beri are sa bem impreuna...Si trecand la treburi pe bune cand v-am numit dezertori ma refeream la faptul ca la voi la avatar apare L.C.D. ...A fost O.K. pana acum de acum am crescut fratilor si noi ce drac...
            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

            Comment


            • #21
              Eu zic ca nu are rost sa folosim cuvantul "dezertori" aici fiecare a realizat si a facut cat a putut.Daca in viitor pot si mai mult cu atat mai bine.Acum ne initiem toti cum au spus si cei din LC Deva acum ne iesim din rutina si ne obisnuim cu noul.


              Te rog nu mai scrie folosind limbaj mIRC. Merci
              Last edited by vali007; 23 February 2010, 22:16.

              Comment


              • #22
                Marian uitate mai bine la avatar si ai sa vezi ce scrie .
                Si in al doile rind sa nu uitam de unde am plecat.
                Ca pina sa avem thred am postat pe thredul lor.

                Comment


                • #23
                  UPS ...am devenit...bine ca va stiu acum... nu am sa mai glumesc cu voi...''sa nu va mai deranjez'' eu am spus-o in spirit de gluma,daca voi... asta e...mergem inainte...
                  Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                  Comment


                  • #24
                    Mah ce carcotasii a-ti devenit ) ) sau sa zic "dezertori" :P ).Eh intelegem ca akum suntem la inceput si se voi repatria oameni la noi in vale :P.
                    Important e sa avem cat mai multe intalniri si apoi va scrie si LOGAN CLUB VALEA JIULUI

                    Neatza ce facetzi colegii?

                    Va doresc o zii frumoasa de dragobete!!!
                    Last edited by IonutUSJ; 24 February 2010, 13:02. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #25
                      Salutare tuturor membrilor L.C.Valea Jiului.
                      Multa dragoste de DRAGOBETE.

                      Comment


                      • #26
                        sall colegii sper ca ati avut si aveti parte de o zi frumoasa de Dragobete bafta in continuare tuturor

                        Comment


                        • #27
                          Bai da va iubiti rau de tot de nu mai spune nimeni nimic...
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • #28
                            Eh akum oameni sunt cu Dragobetele lor.Numai eu pe akasa
                            Asta e....

                            Comment


                            • #29
                              Salut baietzi

                              Nu esti singurul care sta acasa Ionut stai linistit
                              HD-87-DLR

                              Comment


                              • #30
                                Bun venit in clubul meu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google