Logan club valea jiului

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    salut ma bucur ca aveti clubul vostru ...(adica al nostru)...numa ca io am sandero si nu logan P bafta in continuare ;) va salut pe totii

    Comment


    • #32
      stai linistit Raul ca ma bag si eu in clubul celor singuratici

      Comment


      • #33
        mar1u5sa sti ca esti binevenit in clubul nostru si te asteptam la intalniri...din cate stiu eu sandero tot un produs dacia este...asa ca...baga-te aici la treaba...bafta...
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • #34
          @mar1u5 te asteptam sambata la intalnire daca vrei sa participi sa facem cunostintza,povesti,voie buna...tot tacamul

          Comment


          • #35
            Corect Mar1u5 esti bine venit sambata printre noi
            HD-87-DLR

            Comment


            • #36
              Nu mai zice nimeni nimika?
              Ce a-ti mai facut pe la masini?
              Hai sa ma laud eu
              Mi-am facut un pica de tuning "tiganesc" o prelungire la bara din fata neagra cum avea BFF.O sa va arat sambata ca acum mi-e lene sa fac poza.

              Comment


              • #37
                Salut

                Prelungirea e din aia cumparata de la reprezentanta sau e plinta de parchet Ionut?
                Last edited by raul_87; 25 February 2010, 22:11.
                HD-87-DLR

                Comment


                • #38
                  Buna seara tuturor membrilor si colegilor
                  Last edited by Bogdan_Petre; 25 February 2010, 22:32. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #39
                    Salut Bogdane
                    HD-87-DLR

                    Comment


                    • #40
                      Ce faci domnu Raul?

                      Am mai auzit smecheria cu plinta de parchet si am vazut si cateva poze pot sa zic ca e chiar frumos dar mai bine ati incerca cu o prelungire de golf3 este formata din 2 bucati se cu mici modificari vine perfect pe logan.
                      Last edited by Bogdan_Petre; 25 February 2010, 22:35. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #41
                        Deocamdata doar cu plinta de parchet am incercat,dar ii schimba aspectul imediat.Cu prelungire de golf 3 inka nu am auzit pe nimeni esti primul.
                        E bine si aja rau.

                        Comment


                        • #42
                          ca-i schimba aspectul te cred ca aproape orice faci unei masini ii schimba aspectul dar chestia cu prelungirea de golf 3 am vazut-o si eu tot pe aici pe forumuri am sa caut si in curand iti voi atasa niste poze oricum felicitari pentru chestia cu plinta de parchet daca a iesit fain iti fur ideea si imi fac si eu

                          Comment


                          • #43
                            dupa cum am zis atasez si 2 poze cu prelungirea de golf3 cam cum ar da pe logan oricum ideea lui Ionut ramane super ok
                            Attached Files

                            Comment


                            • #44
                              salut tuturor...ok poate o sa vin si io la intalnire merci mult pentru invitatie dar la ce ora si unde

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by mar1u5 View Post
                                salut tuturor...ok poate o sa vin si io la intalnire merci mult pentru invitatie dar la ce ora si unde
                                Sambata 27 februarie ora 15 la CASA DE VIS te asteptam cu drag Marius

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google