Logan Club Valea Prahovei

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Club Valea Prahovei

    Tinand cont ca de ceva vreme petrec mult timp in Sinaia,m-am gandit sa vad daca avem ceva membri loganisti in zona. Pentru inceput, sa ne numaram,sa stim cum stam,dupa care sa facem o campanie de recrutare de noi membri,deoarece am vazut destule loganuri aranjate,ale bastinasilor.
    Ar fi foarte frumos sa devenim gazde si ghizi pentru colegii nostri din tara,care aleg sa petreaca pe Valea Prahovei.
    Asa ca ii astept pe cei din Predeal, Azuga, Busteni,Sinaia,Comarnic,Breaza si imprejurimi,sa strige prezent
    18
    DragoshFRF
    5.56%
    1
    sorin_pss
    94.44%
    17

    The poll is expired.


  • #2
    Dupa cum am promis si demult vroiam...SXY este prezent..)

    Comment


    • #3
      si eu as putea sa spun ca sunt de pe valea prahovei... si sper sa petrec ceva mai mult timp pe la munte.
      o idee buna de-a lui sorin...
      sa ai parte de multe strigari :"prezent"
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • #4
        Sa speram ca ne adunam cativa ar fi chiar frumos daca nu Sorine facem un gratar club )

        Comment


        • #5
          Asteptam prezenta pe thread..;)

          Comment


          • #6
            Z I K prezent!!!

            Comment


            • #7
              o, lume noua.
              Mai avem un membru activ, poate cel mai vechi logan modificat din Sinaia. Incet, incet, dam sfoara-n Valea Prahovei si incercam acest proiect impreuna

              Comment


              • #8
                Zik-ule ma gandeam sa te sun daca nu apareai )...hai hai sucul ala sau nu??

                Comment


                • #9
                  JWE este prezent si el...sunt tot din Sinaia si stau mai jos de sorin mai exact la primul pod de pe aosta.masina mea momentan nu este in sinaia este la cornu la bunicii mei.probabil ati vazut si un vw passat b 6 tot cu JWE la numar.Acelea este al tatalui meu.mai am si eu un pic si fac 18 in aprilie...si pe urma o sa ma apuc de loganel.momentan am cumparat prelungirile de bara fata/spate, pragurile de la ZIK o toba sport carub, xenoane h4 bixenon de 6000k un subwoofer si o sa mai urmeze...

                  Comment


                  • #10
                    bine-ai venit "tzk"

                    Comment


                    • #11
                      hai sa mai strigam o data prezenta.
                      In curand, vom da detalii despre prima noastra intalnire, sub titulatura " Logan Club Valea Prahovei "

                      1.sorin_pss

                      Comment


                      • #12
                        1.sorin_pss

                        2.DadySinaia

                        Comment


                        • #13
                          1.sorin_pss

                          2.DadySinaia

                          3.tzk

                          Comment


                          • #14
                            SAMBATA, 1 IUNIE, ora 16.00, in fata magazinului central din Sinaia, va avea loc PRIMA INTALNIRE LOGAN CLUB VALEA PRAHOVEI.
                            Sper ca acest proiect, in aceasta zona, sa fie un succes, mai ales ca avem promisiunea ca vom fi sustinuti si de primarul statiunii Sinaia, domnul Vlad Oprea.
                            Pentru mai multe detalii, ma gasiti si telefonic, la 0745382565.

                            Comment


                            • #15
                              Prezent si fratili vostru...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google