Logan Club VASLUI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    poate-l vedem maine daca e din iasi

    Comment


    • #17
      Dap...

      Bun spirit de observatie :P
      Muncesc si invat in Iasi, dar masina imi vine la Vaslui. Acolo am domiciliul stabil si sincer, desi stau in Iasi cam 10 luni pe an, tot ce e mai important pentru mine a ramas in Vaslui. Poti sa-i spui ghinion sau nostalgie, dar asa sunt eu.
      Promit sa schimb locatia pentru a evita eventuale confuzii

      Cu respect, Je!

      Comment


      • #18
        asa breeeeeeeeeeeee si pina la urma maresti clubul in Vaslui? sau in Iasi(sa mergi la intilnirile din vaslui daca poti) daca maine esti in Iasi poti veni fara masina sa ne cunoastem - si sa cunosti si organozatorul de intalniri din vaslui

        Comment


        • #19
          Pai...

          Nu pot sa promit nimic... Dar daca postezi locatia si ora mai vedem noi...
          Si de venit voi incerca sa vin la ambele...cat se poate

          Comment


          • #20
            Salutare oameni buni ! Radule felicitari pentru promovare si sper sa auzim numai de bine ! Sa vedem poze de la intalnirile voastre si sa nu incapa toate masinile intr-o fotografie.
            Cu stima, FLO,
            , sunt cu ochii pe voi !
            :thumbsup:

            Comment


            • #21
              Originally posted by Waseagh View Post
              Nu pot sa promit nimic... Dar daca postezi locatia si ora mai vedem noi...
              Si de venit voi incerca sa vin la ambele...cat se poate
              intra pe Logan Club IASI si vezi daca esti interesat (maine ora 12 la Agronomie in rond)

              Comment


              • #22
                @Waseagh....Te astept la vaslui sa vorbim sa vedem ce facem cu intalnirea asta ca mor

                Comment


                • #23
                  Felicitari de promovare Radule
                  @Waseagh... sa-ti stapanesti loganelul sanatos, si sa ne vedem prin vaslui la o intalnire.
                  Eu din nefericire nu am reusit sa ajung pana acum in Bucuresti la vreo intalnire, si nici nu cred sa se intample prea curand asta, deh, e un an cam plin la facultate, dar macar in vaslui sa ne strangem
                  Don't touch! Never ever steal
                  Unless you're in for the kill

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by golanu View Post
                    Felicitari de promovare Radule
                    @Waseagh... sa-ti stapanesti loganelul sanatos, si sa ne vedem prin vaslui la o intalnire.
                    Eu din nefericire nu am reusit sa ajung pana acum in Bucuresti la vreo intalnire, si nici nu cred sa se intample prea curand asta, deh, e un an cam plin la facultate, dar macar in vaslui sa ne strangem
                    Multumesc @golane
                    Sper sa ne vedem cat mai curand la Vaslui la prima intalnire

                    Comment


                    • #25
                      Ar cam trebui. Am mai intrebat si eu un amic care e tot ceva gen Waseagh, mai mult pe la iasi decat in vaslui, si are un dCI... a zis ca ii surade ideea, numa ca tre sa ajung prin vs sa mai stau de vb cu el... si uite asa ne adunam incet incet
                      Don't touch! Never ever steal
                      Unless you're in for the kill

                      Comment


                      • #26
                        Am vorbit si eu cu el pe mess

                        up up up
                        Last edited by SUPERCAR; 21 January 2008, 18:58.

                        Comment


                        • #27
                          Ceva noutati?
                          Don't touch! Never ever steal
                          Unless you're in for the kill

                          Comment


                          • #28
                            Am facut azi niste flyere sa inpart prin oras....in rest nimic...astept sa veniti si pe acasa

                            Comment


                            • #29
                              Aveam de gand sa ajung in weekendu asta, dar la cum se misca treburile pe aici, slabe sanse
                              Don't touch! Never ever steal
                              Unless you're in for the kill

                              Comment


                              • #30
                                Poate reusesti cat mai curand.....eu mai pus prin oras cateva flyere....am sa mai pun si zilele astea sa vad cum am timp si eu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google