Logan Cu Modificari In Sediu RAR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Cu Modificari In Sediu RAR

    Salut. Doresc sa schimb culoarea masinii din verde in maro. Pentru asta trebuie sa merg la RAR. In plus am faruri cu lupe, cauciucuri mai late, admisie megane la motor,folii fata mai inchise(astea le pot da jos daca e pericol), deci masina nu e stock. Ce sfat imi dati? Se poate rezolva cumva?

  • #2
    Jos farurile cu lupe, jos anvelopele mai late, jos admisia de Megane, jos si folia fata daca este neomologata... altfel o sa auzi "AFARA!"

    Eventual jos si suspensia sport daca ai asa ceva.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • #3
      Poate Îți anulează și itp-ul aia la rar și te pune sa îl faci din nou acolo la ei la rar

      Comment


      • #4
        Toate astea pentru o culoare...la RAR calci doar de nevoie, nu voluntar.
        Verdele ala arata chiar bine, lasa-l asa.

        Comment


        • #5
          Parca nu se legau de arcuri

          Comment


          • #6
            Problema e la admisia de megane nu am cum sa o dau jos si sa pun inapoi stock )) sau nu stiu. in rest ma descurcam eu. si am arcuri sport dar le am si pe cele stock prin garaj ) Deci nu ma mai complic

            Mi s-a pus pata pe marrakesh brown si de aia intrebam. Admisia de megane merge inlocuita temporar cu cea stock sau e mult de munca?
            Last edited by Raoulemilian; 23 August 2015, 00:35. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #7
              Originally posted by aleXpeed View Post
              Eventual jos si suspensia sport daca ai asa ceva.
              RAR-ul chiar se leaga si de asta?

              Comment


              • #8
                De suspensie nu se leaga,culmea,probabil la mine nu au observat,dar nu mi-au zis nimic nici de jantele pe 16 etalon parca 24(nu imi vine incap acum etalonul),cu anvelope 205/50/16 si nu te da afara,dar vei fi respins,iar ITP-ul iti va fi anulat,sfat:numai schimba culoarea.
                sigpic
                Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google