Logan Diesel Cu Ceva Kilometri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si nu au venit la tine copiii "baiatu', imi dai si mie 5 mii de lei? daca-mi dai iei sala, daca nu-mi dai nu iei" )))))

    Felicitari !

    Comment


    • Fix cand erau sa vina, a deschis ala usa pentru a intra la examinare)

      Comment


      • Mno, hai ca am luat si orasul

        Comment


        • felicitari ! ... mare grija acuma pe zapada ! si sa nu asculti de ce zic altii, legea de ce este facuta ? Ca sa fie incalcata ... poti sa faci orice doar sa nu te opreasca !
          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

          Comment


          • felicitari sa-l tii sanatos
            http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

            Comment


            • felicitari pentru permis si baga km ca asa inveti;)

              spor la modificari
              sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

              Comment


              • Am cusut(eu) o husa de piele perforata pe volan, era neaparat necesar.
                Si na, ce mai avem prin portbagaj, plus un consum interesant ce l-am avut in aceasta seara(nu imi arata consum instant).
                Attached Files

                Comment


                • Ma intereseaza sa achizitionez arcuri sport, sa cada cat mai mult dar in asa fel incat sa nu trebuiasca sa schimb telescoapele(amortizoarele).

                  Comment


                  • Se poate un pm cu pretul si provenienta husei de pe volan? Si la mine s-a cojit partea stanga sus si vreau sa intervin pana mai am la ce.

                    Comment


                    • Sa pui poze dupa ce montezi tot ce e in portbagaj sunt curios cum arata cu oglinzile alea
                      Felicitari pentru permis sa il pastezi sanatos
                      http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                      Comment


                      • Sunt montate de sambata dar n-am apucat sa fac poze ziua) Maine(probabil) o sa le fac si le bag. Dau foarte bine pe masina dar a fost ceva migala pana mi-am dat seama de unde sa iau semnal.

                        Ma intereseaza sa achizitionez arcuri sport, sa cada cat mai mult dar in asa fel incat sa nu trebuiasca sa schimb telescoapele(amortizoarele).
                        Last edited by loloatevistul; 20 February 2014, 14:59. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Exista diferenta intre arcurile de logan benzina si logan diesel?

                          Comment


                          • Nu,
                            mai pe scurt, daca vrei sa cada cam 3 cm dar totusi sa mai fie practica si sa nu te bataie ia eibach, weitech, vogtland. Daca vrei sa stai bn pe curbe si sa cobori cam 4,5 5 cm dar esti dispus sa induri bataiala,ia H&R.
                            Toate arcurile merg in combinatie cu amortizoarele stock si le scurteaza viata putin nu trebuie sa iti faci griji din punctul asta de vedere.

                            Comment


                            • brady -: Din cele spuse de tine...deducem că, Eibach-urile, sunt proaste, adică bune doar pentru aspect. Țin să te contrazic, eu am pe masină de câteva mii de km, și spre surprinderea ta, chiar stă pe viraje, pe langă că topăie ca o capră de munte în viraj, stă nemaipomenit de bine. Serpentinele de la Predeal spre Brasov, și pe Cheia, numai cu a2-a si 50km/h. Chiar am avut pe cineva care a stat în spate pe unul dintre traseele astea, și am fost nevoit să opresc undeva unde spațiul permitea, pentru că ii se făcuse rau de la atâtea denivelări.
                              Am fost de revelion plecat cu masina, am fost 5 oameni, bagaje numai vobesc + 50L de motorina, si topăia la cea mai mica groapa/denivelare și nici nu atingea pe la pasaje.

                              Eu iți recomand, Eibach, daca vrei să mai ai mașina ”practică” sa mai poți căra 3-4 pers + bagaje linistit, sau alte chestii,sau daca merg pe drumuri mai proaste, ia Eibach. Daca vrei ceva mai sport...H&R.. -4,5cm asigurați dar recomandare..amortizoare sport! DAR musai, refă geometria roților.
                              Last edited by andrei_mircea; 23 February 2014, 19:40.
                              My turbo lag, give your MPI, a chance

                              Comment


                              • andrei-mircea - probabil tu citesti altfel limba romana, nu am spus nicaieri ca sunt proaste, arcurile sport sunt arcuri sport dar H&R sunt mai greu de indurat decat eibach deoarece fiind mai scurte, amortizorul nu isi face cursa corespunzatoare.
                                Daca vrei neaparat sa intram in polemici si sa deviem de la subiect cu date imposibil de masurat de genul " i s-a facut rau cuiva in masina " iti spun si eu ca am facut transfagarasanu de 2 ori vara asta si o singura persoana mi-a slabit ambele manere de pe locurile din spate. Daca doresti sa imi mai explici cv te astept pe privat sa nu ii poluam omului topicul.

                                loloatevistul- cred ca cel mai bine faci o plimbare cu un coleg care are un model de arc pe care il doresti, asa vezi mai bine diferentele. Dar sa iei in considerare si ce talon are fiecare la cauciuc, un talon mai mare iti ofera mai mult confort.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google