Logan Easy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    lineup sa ne zici si noua ce or zis cei de la VC ca sunt tare curios!

    Comment


    • #17
      Am primit raspuns de la VC si m-au instiintat ca data limita la care poate sa ajunga masina la dealerul de aici din Cta e 31 mai...deci mai mult ca sigur voi avea masina pana la sf. lunii. Ceea ce a zis dealerul se potriveste cu ce zic cei de la VC.


      Nu mai cita mesajul anterior, se intelege cui te adresezi.
      Last edited by andrei; 11 May 2007, 18:42.
      Easy 1.5 DCI

      Comment


      • #18
        pana la urma nu mai inteleg nimik! Eu fac comanda in 23 aprilie si smecherele alea de la VC imi zic ca iese din fabricatie in 1 iunie si ajunge in 15 si lui lineup ii zice ca vine in 30. Sa mor eu daca mai inteleg faza asta! lineup ce culoare si motorizare ai comandat? Daca e ca a mea (albastru mineral si 1,6MPI) eu ma impusc!(glumesc) )

        Comment


        • #19
          Conteaza nu numai culoare si motorizarea, ci si versiunea si optionalele.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #20
            a specificat ca e tot un easy! de aceea am intrebat de motorizare si culoare.

            Comment


            • #21
              Scuze, n-am fost atent.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #22
                Din fericire pt tine nu va trebui sa te mai "omori" pt ca e vb de un dci 1.5 culoarea gri platin
                Easy 1.5 DCI

                Comment


                • #23
                  Am zis ca mai incerc o data sa sun la VC, si cu toate sperantele am sunat! Si bineinteles , acelasi raspuns tampit, adica "masina e preconizata sa iasa din fabricatie in 1 IUNIE si o veti primii pana in 15 IUNIE". Si le-am intrebat de data limita pe care o aveam pe bonul de comanda si ele zic ca nu e din sistemul lor de informatii ca defapt se poate ca cei de la repezentanta sa fi dat o data aproximativa si bla, bla, bla. Si le-am zis si de situatia de pe forum (de masina lui lineup) si zic ele ca se poate sa apara cazuri deastea pentru ca reprezentantele fac comenzi la masini in avans, chestie pe care nu o cred, dar in fine! Am zis ca ma linistesc si astept cuminte data de 15 IUNIE.

                  Comment


                  • #24
                    asta e las ca toata lumea a asteptat,tin minte ca la primul logan care l-am luat am asteptat 2 luni

                    Comment


                    • #25
                      Conteaza foarte mult la asteptare versiunea, culoarea si motorizare. Haideti sa va dau un exemplu sa va dati seama cum sta treaba, de ce unii asteapta mai mult decat altii: de exemplu azi se fac ambiance 1,4 mpi, maine preferance 1,4 mpi, a tria zi laureate 1,4 mpi si tot asa.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • #26
                        Azi ma duc sa ridic larganelu ) am primit vestea buna azi dimineata de la dealer...deci a durat mai putin de o luna pana a ajuns...so happy (a venit cu 10 zile inaintea datei limita de 31 mai)
                        Last edited by lineup; 21 May 2007, 12:30.
                        Easy 1.5 DCI

                        Comment


                        • #27
                          ce bucurie pe tine,sa iti prezinti masinuta sectiunea asta My Ride aici de pe forum.

                          Comment


                          • #28
                            logan easy

                            sal all .. am si eu cateva intrebari
                            am intrat pe site la dacia si am dat la dotari si din cate am observat loganul easy are standard aer conditionat computer de bord si multe alte dotari
                            numai astea 2 miau sarit in ochi .....
                            CHIAR ARE ASA CEVA??

                            Comment


                            • #29
                              Daca citeai tot topicul vedeai ca varianta de plecare la Easy este Laureate, care are AC, CB, proiectoare, etc. plus cateva dotari suplimentare (cotiera, ornament esapament, etc.)
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by GMF
                                sal all .. am si eu cateva intrebari
                                am intrat pe site la dacia si am dat la dotari si din cate am observat loganul easy are standard aer conditionat computer de bord si multe alte dotari
                                numai astea 2 miau sarit in ochi .....
                                CHIAR ARE ASA CEVA??
                                Ce intrebare e asta? Normal ca are ca altfel nu apareau pe site, nu? Oricum computer de bord si AC mai au si versiunile Laureate si Laureate Plus. Aer conditionat avea si batrana Solenza.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google