Logan Facelift Fara Bara Stabilizatoare...din Ianuarie Si Alte Versiuni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    sper sa nu vezi cum o piesa in minus inseamna o cheltuiala mai mare atunci cand iei o groapa a patriei intr-o curba si oscilezi spre exteriorul virajului in decorul mirific al unei campii nearate, pline de buruieni. asta daca nu cumva au plantat pomi pe marginea drumului, sa protejeze fostele culturi de porumb de soferii vitezisti....pana la urma o sa-l faca cu 3 roti...una dupa alta...sau una langa alta... si fara acoperis ar fi mai usor si s-ar vinde ca model cabrio...au numai de castigat daca scot piese de pe masina ca sa pastreze pretul de dragul de a nu-si micsora marja de profit.
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #17
      Eu ma gandesc cate economie fac ei daca scot bara asta...
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • #18
        dar sa scoata si barele de protetctie, nu doar alea stabilizatoare...sa scoata tot. ce dracu sa faci cu turometru si vitezometru? sa puna doar 4 becuri, unde sunt limitele de viteza cele mai des intalnite: 30, 50, 80 si 130km/h. ce mai trebuie martor faruri aprinse? esti chiar asa chior de nu vezi ca aia aprins farurile?
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #19
          Eu cred ca e o gluma proasta ... .

          Comment


          • #20
            De mult nu am mai ras asa de bine , sunteti geniali ! Avem noroc cu Dacia , care este mereu surprinzatoare ca si tarisoara noastra.

            Comment


            • #21
              astai doar inceputul.scimbati numele topicului cu CE MAI LIPSESTE LA LOGAN sau CE SE MAI POATE SCOATE DE LA LOGAN.cred ca deocamdata doar dacia mai fabrica fara bara stabilizatoare masini.e posibil sa inspire si alte firme.nu v-am zis ca am vazut sistemul de balamale si arcuri de la portbagajul loganului pe un cdi nou nout?
              Welcome to the Club, We Have Jackets !

              Comment


              • #22
                cu riscul de a fi off topic, intreb si io daca loganul meu 1.5 dci ambiance fabricat 2007 are bara stabilizatoare ori ba?

                Comment


                • #23
                  are...numai ph2 nu are.....am vazut cu ochii mei!
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • #24
                    ambiance-ul e ala fara servo, nu? ala are dizal? inttreb si eu, ca dracu' le mai tine minte...
                    nu stiu daca nu cumva ambiance-ul era singurul fara bara stabilizatoare dintre toate loganurile...poate ma lamureste si pe mine cineva cu dilema asta
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #25
                      ambiance este fara servo...si am un coleg de serv care are ph2 full si nu are bara stabilizatoare!
                      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                      Comment


                      • #26
                        Eu cred ca urmatorul pas va fi eliminarea scutului motor sau va fi optional contra cost. Si nu glumesc.
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • #27
                          ph2 full fara stabilizatoare? parca era dotare standard pe prestige...vezi sa nu aiba laureat 16v, ala nu e full, are doar motorul de 1.6_16v, la ala si abs-ul e optional...
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • #28
                            e laureat daca ma insel....o sa vb cu el si o sa revin cu detalii....dar stiu sigur ca a cump barii !
                            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                            Comment


                            • #29
                              la ph1 cica doar la ambiance fara servo nu era bara aia .anul trcut a mai fost un forum despre bara asta in care era unul care se interesase la vc pe ce modele era si pe care nu bara si din cate tin eu minte era lipsa doar la ambiance fara servo.scutul la motor e optional la mai multe masini.
                              Welcome to the Club, We Have Jackets !

                              Comment


                              • #30
                                la ph1 doar ambiance nu avea, apoi dupa remont, toate loganurile si sandero 1.4 au "beneficiar" de lipsa acestei dotari, si urmeaza sa se scoata bara si de pe masinile cu motorizari 1.6 mpi.

                                Nu am auzit nimic de dci si 16v, acestea din cate stiu pastreaza bara stabilizatoare(cel putin pt moment )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google