Logan Facelift Fara Bara Stabilizatoare...din Ianuarie Si Alte Versiuni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Seba View Post
    nu stiu daca nu cumva ambiance-ul era singurul fara bara stabilizatoare dintre toate loganurile...poate ma lamureste si pe mine cineva cu dilema asta
    Da asa este ambiance nu avea bara stabilizatoare nici la ph1, dar doar la benzinare.
    Multa lume, putini oameni...

    Comment


    • #32
      pai si sa inteleg ca al meu care e dci are?

      Comment


      • #33
        Inca nu am auzit de chestia asta, dar e foarte posibil sa fie adevarata, deoarece pretul masinilor a ramas acelasi si mai trebuiau scoase ceva dotari.
        Poate o sa aflu si eu in curand si va zic mai exact.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #34
          Acum sa-i faca testul elanului , sa vezi comentarii .

          Comment


          • #35
            salutare,eu am bara stabilizatoare si e ph2.....cum de voi nu aveti?si e laureat 1.6 16v
            asta dupa ce m-ati facut curios si m-am uitat
            sau probabil cei de la dacia pun pe ce au ei chef

            Comment


            • #36
              Toate 16v 'urile au bara stabilizatoare ... cum ai dedus ca doar tu ai ...

              Comment


              • #37
                Degeaba este FULL (Laureate in cazul tau) daca este 1.4 MPi . Bara stabilizatoare la PH2 s-a motantat la toate 1.6 indiferent de valve si sigur la DCi La restul nu stiu ce sa zic . Al meu e luat pe 15 septembrie si daca nu avea Bara stabilizatoare (avand in vedere ca e 1.6 Laureate) il refuzam . Are pana si suport ochelari - n-am avut ce sa le zic
                1.6 MPi Icy White

                Comment


                • #38
                  pai au bagat abs standard si trebuia sa scoata ceva de pe ea, pretul nu i l-au crescut si nici sa piarda la ea nu prea mergea asa ca baietii de la dacia cu inteligenta lor sclipitoare au decis sa scoata o amarata de bara stabilizatoare. ce mai conteaza, cu sau fara ea, se invarte roata? ce mai vreti ?
                  Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

                  Comment


                  • #39
                    este un laureat 1.4mpi si nu are...am vb azi cu colegu meu!
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • #40
                      ...

                      Dacia cred ca se ghideaza mai nou dupa modelele din fam. flinstone (alea din epoca de piatra), in ritmul asta cam asa o sa ajunga sa arate cel mai nou model Dacia.
                      Se tot bat cu pumnul in piept ca nu au scumpit nimic, daca va uitati la preturile de comercializare a altor marci o sa vedeti ca sunt aceleasi de ani buni, asa ca sa nu se mai planga atata acesti francezi, caci sunt niste caractere de cacao.
                      Dacia chiar s-a scumpit prin scoaterea unor optiuni, pe cand marci precum VW au aceleasi preturi la golf 6 ca si la golf 5(deci din 2004 incoace, daca nu gresesc).
                      Astra J 1.4T 140cp Enjoy Power Red

                      Comment


                      • #41
                        am incercat sa fac niste poze(nu prea reusite) dar isi poate da seama cineva daca are bara stabilizatoare? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Attached Files
                        Last edited by Seba; 22 January 2009, 15:46.

                        Comment


                        • #42
                          Ai făcut din partea exact opusă.. trebuia să faci prin spatele roţilor din faţă.

                          Comment


                          • #43
                            Din ce vad eu nu prea are bara stabilizatoare...
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • #44
                              scurt si la obiect:cine vrea sa vada BARA tragi dreapta de volan maxim si dinspre portiera soferului te benoclezi bine dupa roata si imposibil sa nu vedeti bara (un pic incovoiata) ce uneste cele doua brate de la ambele roti.dupa asta calculati viteza de intrare in viraje in functie de prezenta ei sau nu.
                              Last edited by margelatu; 22 January 2009, 13:37.
                              Welcome to the Club, We Have Jackets !

                              Comment


                              • #45
                                daca chiar nu are, cat este de grav? se poate monta in timp? cam cat ar costa? am mai incercat sa fac cateva poze, sper ami reusite. deocamdata atat poate tel meu.multumesc petru ajutor
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google