logan kiss fm 85cp dci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Salut! Eu sunt nou pe aici ..mai am 24 zile si imi vine si mie masinutza ..85CP, "motorinici", kiss FM.
    Si voua v-au "facut cadou" garantia aia de 100.000 km ?
    Diavolutu, cum e? Sunt curios si nerabdator sa pun si eu piciorul si mana pe ea

    Comment


    • #32
      mie da, mi-a dat garantia extinsa ....si eu tot kiss 85...
      tu cand ai dat comanda???? si la ce dealer?
      "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul !!"

      Comment


      • #33
        Eu marti abia o sa pot sa va impartasesc impresii,pentru ca atunci primesc masina.Oricum eu nu am luato pentru liniute,se vrea a fi o masina de familie(e si greu sa faci liniute cu un motor diesel)

        Comment


        • #34
          Am dat comanda acum 3 saptamani, la Adras. Si termenul de livrare a fost cam mare, parerea mea.
          Tu?

          Comment


          • #35
            si eu tot la Adras...
            initial mi-au zis la inceputul lui decembie....si dupa ce m-am dus a 2-a oara....mi-au zis ca in jur de 1 luna dureaza....
            a ramas sa mai sun maine sa vedem in ce stadiu e masina....
            din cate am inteles cei de la Adras...sunt printre cei mai seriosi.....nu vad de ce ar trage de timp, oricum le-am dat doar avansul si...banuiesc ca au tot interesul sa-mi aduca masina mai repede...sa-mi ia toti banii...acum ramane de vazut....
            "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul !!"

            Comment


            • #36
              E chiar frumos kiss-u asta. Iti vine cu mp3 playeru de pe prestige , ceasurile albe , volan invelit in piele , schimbator cu ornament cromat. As zice ca este o versiune imbunatatita de-a ambition-ului. Ceea ce nu-mi place la el este sigla aia KISS care ti-o baga pe gat.
              http://mitzah.labrute.fr/
              http://c0nstanta.myminicity.com/tra http://c0nstanta.myminicity.com/sec

              Comment


              • #37
                da, e frumos....
                pe mine, nu ma deranjeaza asa mult sticker-ul
                cert este ca e modelul un pic mai diferit decat celelalte....doar e " serie limitata"..)
                pana la urma, daca nu iti convine cu sticker-ul de kissFm...il poti da jos.
                "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul !!"

                Comment


                • #38
                  Eu am dat comanda,inclusiv platit integral in 24 septembrie(credit bancar)si am primit garantia extinsa gratis,era oferta pana in 24 septembrie inclusiv.
                  AM primit termen de livrare 16 noiembrie,insa cum am zis intr-un post anterior am fost sunat si mi s-a zis ca va veni masina marti,adica cu 17 zile mai devreme;sper sa nu fie vreuna refuzata de altcineva cum am citit pe net ca se mai intampla si din astea.
                  O sa vedem marti.

                  Comment


                  • #39
                    nu are cum sa fie refuzata ptr ca atunci cand ai achitat masina ti sa dat codul vin si ala e unic si asa moare

                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by diavolutu
                      Eu am dat comanda,inclusiv platit integral in 24 septembrie(credit bancar)si am primit garantia extinsa gratis,era oferta pana in 24 septembrie inclusiv.
                      AM primit termen de livrare 16 noiembrie,insa cum am zis intr-un post anterior am fost sunat si mi s-a zis ca va veni masina marti,adica cu 17 zile mai devreme;sper sa nu fie vreuna refuzata de altcineva cum am citit pe net ca se mai intampla si din astea.
                      O sa vedem marti.

                      hmmmm.... ma faceti sa le trimit un mail prietenilor de la VC ca sa vad pe unde se afla masina pe banda de productie.
                      Logan KissFM 1.5 dC
                      B-79-MEF

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by miTzaH
                        E chiar frumos kiss-u asta. As zice ca este o versiune imbunatatita de-a ambition-ului.
                        Imbunatatita? Puteau sa-i puna si ei geamuri electrice si pe spate , ca doar de, este o masina serie limitata nu? Ca sa nu spun de jentile aliaj.
                        , sunt cu ochii pe voi !
                        :thumbsup:

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by FLORYN
                          Ca sa nu spun de jentile aliaj.
                          Alea sunt optionale pe versiunea Kiss FM.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #43
                            Eu am ridicato marti cum am mai zis.
                            Are intradevar bara de MCV,chair daca comanda am dato in 24 septembrie si se spunea pe forum ca doar cele comandate in octombrie.
                            Mi se pare destul de vioae si sunt chiar multumit de ea,e primu diesel dar e mai sprinten decat kadettu pe benzina motor1.3 din 83 care il mai am .
                            Hai ca v-am pupat si o sa revin cu poze...

                            Comment


                            • #44
                              Salutare forumistilor

                              Am comandat si eu un logan de 85 caiuti, vreau sa aflu si eu de la voi in special de la cei care au asa ceva daca-i o alegere buna loganul asta si daca se merita 10.500 de euroi pe asa caruta.
                              Am comandat kiss ul si daca tot se obeseste cineva sa raspunda sa-mi spuna daca vine si cu inchiderea din telecomanda.

                              Multam pt efort

                              Comment


                              • #45
                                @valy_vasy vine cu inchiderea din telecomanda stai linistit.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google