Logan MCV 1.5 Dci 85 CP , O Masina Excelenta.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • comanda este originala Renault, iar interfata mi-a facut-o colegul (si vecinul) nostru Frattelo.

    Comment


    • Frumos!
      Interesant mi se pare ca si eu am un MCV cu 1.5 dCi, si un Clio Symbol al sotiei, doar ca Renaultul e benzinar - deh, masina de oras

      Comment


      • Ce chestie. Ce sa zic, sa avem parte de ele si fara incidente.

        Comment


        • Uite .. iti fac o confesiune .. eu cred ca MCV`ul tau e super- frumos si super-ingrijit de pe forum .. sa il stapanesti sanatos si sa ne auzim numai de bine .

          Comment


          • Mersi de urare, dar ce te face sa spui chestia asta. Eu cred ca MCV-ul meu este cam cel mai dotat de pe forum. Urmatoarea chestie care o sa o schimb, va fi plansa bord faza 2 si cruise control.

            Comment


            • oho, te inseli..sunt pe forumu asta cateva mcv-uri nebunie curata
              sigpic

              Comment


              • Eu ma refeream ca din MCV`urile normale a lui Adi e cel mai ingrijit si dotat si chiar tine omul la masina .. si in plus cand ma uit la ea imi vad masina acum vreo 2 ani .. deci e superba

                Comment


                • Cum da caldura trebuie sa fac curatenie in ea generala. Adica trebuie sa dau si scaunele jos. Iarna e mai greu. Cat despre ce am pus pe ea totul este de origine. De exemplu pentru sistemul cruise control trebuie sa fac rost de comutatoare originale de Renault Master(sunt ca forma exact ca alea de incalzire scau) . Asa imi plece, sa fie. Mersi Mihai inca o data pentru urari si sustinere.
                  Last edited by adicata2003; 18 February 2012, 10:34.

                  Comment


                  • Se intampla ieri in parcarea de la Real. Amandoua sunt rosu passion, dar totusi sunt diferite la nuanta.
                    Attached Files

                    Comment


                    • Azi am mai mesterit ceva. Mi-am montat niste butuci falsi pentru a evita fortarea lor si deteriorarea tablei.
                      Attached Files
                      Last edited by MihaitzaMCV; 19 February 2012, 20:10.

                      Comment


                      • Ceva de genul asta o sa mesteresc si eu :P

                        Comment


                        • Adicata azi pe la 12 am trecut pe langa masina ta parcata . Arata bine.
                          Last edited by ciprianeduard; 19 February 2012, 20:25.
                          sigpic

                          Comment


                          • Arata, dar e murdara rau. Am fost ieri la Valeni si drumul era destul de ud, chiar si cu sare. D'aia arata asa alba de sare. Si pe a ta am vazut-o de multe ori. La cat de alba e, chiar nu are cum sa treaca neobservata. Tu lucrezi la Poliserv? ca vad ca ai actipilduri cu Poliserv pe masina.
                            Last edited by adicata2003; 19 February 2012, 20:32.

                            Comment


                            • salut zimi si mie cum pot achizitiona si eu niste butuci dintraia
                              Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                              Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                              Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                              Comment


                              • Mie mi i-a confectionat un prieten. De fapt tatal prietenului meu ce este strungar. Sunt facute din otel inoxidabil. Parca era unul pe aici pe forum ce vindea asa ceva.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google