Logan MCV In Turul Europei

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Oricum se vinde masina bine si la ei (asa am inteles) si asta nu pentru ca ar fi o super belea de masina cat polivalenta ei. Poate sa fie de toate: masina de familie, furgoneta, microbuz, etc. Si pana la urma ce poti sa cumperi la 12500 euro, 7 locuri, cu full option?

    @ alexgame: Am mers 7 persoane doar vreo 600-700 jm, de la Berlin la Stuttgart. E totusi nasol pt aia din randul 2 ca nu prea aveau asa mult spatiu. Dar in rest cu cate 2 persoane pe fiecare rand e boierie...
    Parintii mei au fost cei mai incantati de masina pt ca i-am plimbat odata, ei stateau pe ultimul rand de scaune si p-alea de la mijloc le-am rabatat si stateau oamenii cu picioarele intinse ca in limuzina. Mi-au spus ca o sa-mi cumpere si un frigider pt masina, d-ala mititel, pt sampanie...

    Comment


    • #17
      Am si eu o mica nelamurire. Are cineva un MCV de 7 locuri, diesel? De ce? Mie in oras (Bucuresti) masina imi consuma 8l si in afara 6l. E cam mult in afara, cel putin asa mi se pare. Dupa ce mi-am luat-o am facut cateva drumuri prin tara si mi-a consumat 4,6l si acum doar 2 persoane, fara bagaj mi-a luat 6l/100. Masina are 14000 km, deci e noua! Chestia e ca nu imi dau seama de ce este diferenta asa mare de consum...

      Comment


      • #18
        Sa o stapanesti sanatos

        Comment


        • #19
          Multi km in continuare fara peripetii , iar despre turul europei .. Cand vrei dami un privat sa iti spun eu ce inseamna cu adevarat un tur al europei si ce este de vazut . Sper sa nu te supere postul meu nu o zic cu rautate dar chiar caut inca participanti la tururi din astea de forta .. Si nu numai europa pe care deja am strabatuto deja de vreo 3 ori complect ( iar un tur la mine inseamna cam 15.000 de km )
          Degeaba gandesti daca esti prost!

          Comment


          • #20
            frumos.util...sa o stapanesti sanatos
            God is my copilot

            Comment


            • #21
              salutare Edy frumoasa mik voastra excursie dar trebuie sa iti marturisesc k noi, adik eu si prietenii mei 18000km turul europei cu golanu de obicei 4sau 5 oameni in masina am rupt normele, am reusit pe franta sa scoatem si consum 9.8 la suta media pe autostrada eu am fost ff multumit de masina avand in vedere k am plecat de acasa la -10 grade si am ajuns la 38 grade inapoi;) test de fiabilitate in conditii meteo nefavorabile

              Comment


              • #22
                Originally posted by need4speed View Post
                ...
                15000 km? Oauuuuu... No comment! Eu ma gandeam sa fac o Portugalia prin Croatia sau Slovenia-Italia-Franta-Spania-Portugalia! Pe unde ai mers tu? Poveste aici!

                Originally posted by unzomby View Post
                ...
                18000? Pe unde ai fost?
                Last edited by Edy; 6 January 2009, 15:59.

                Comment


                • #23
                  super,ar trebui sa foloseasca la clipul de prezentare mcv ce excursie ai facut tu)

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google