Logan Partener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Partener

    10 - 12 aprilie 2008 în showroom-urile Dacia - noua serie limitată Logan PARTENER echipată cu GPS+harta full Europa, jante aluminiu, airbag-uri laterale, ABS, climatizare, direcţie asistată şi geamuri electrice,include şi un pachet special de echipamente de look ... http://www.dacia.ro/noutati/zilele-fotbalului-la-dacia.

    Interesant ... marketingul asta ce face din om. Sunt curios cat costa, o sa merg si eu sa vad cat este unul.
    For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

  • #2
    Ahh....mi-ai luat-o inainte...acum vroiam sa fac eu threadul asta.
    In tara momentan.

    Comment


    • #3
      Eu cred ca o sa fie ca de exemplu kiss fm
      Mereu superiori unui sat cu caini si oi

      Comment


      • #4
        Masina e echipta foarte bine, dar de pret ce sti?
        niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

        Comment


        • #5
          La cate dotari standard are cred ca sare de pretul unui Kiss Fm
          For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

          Comment


          • #6
            Rapid baieti dar totusi mai a mai facut deja cineva un topic legat de asta cu exact 1 minut inaintea astuia. )

            Comment


            • #7
              Sa vedem zilele viitoare cat va costa...
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #8
                Foarte interesanta stirea,mai mult ca sigur o sa dau si eu o fuga pe la meridian sa vad cum sta treaba.Abia astept sa vad masina suna promitator.

                Comment


                • #9
                  Versiunea de baza e Ambition, mai mult ca sigur. Deci jantele o sa fie Bran.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #10
                    Vreun link de unde se pot vedea niste poze cu masina pana maine?)

                    Comment


                    • #11
                      Nup nu exista asa ceva.Oricum o idee buna cu aceste serii limitate au avut cei de la Dacia.

                      Comment


                      • #12
                        Deci varianta de baza va fi Prestige, si va avea un avantaj client de 500 euro.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by alexgame View Post
                          Nup nu exista asa ceva.Oricum o idee buna cu aceste serii limitate au avut cei de la Dacia.
                          Mai bine spus "serii limitate". Deoarece toate asa numitele "serii limitate" de pana acum se fabrica in continuare. Poate or fi limitate cu limita care tinde la infinit.
                          In tara momentan.

                          Comment


                          • #14
                            ) sa stii ca au renuntat la una...Easy parca nu se mai fabrica(cred ca nu aveau cerere,)ABS+ cumpara lumea ca la supermarket si kiss-ul cel putin in GL incep sa apara ca ciupercile dupa ploaie.

                            Comment


                            • #15
                              Easy nu se mai fabrica ca nu exista vanzare, iar cu Logan Partener se poate intampla la fel, eu ma gandesc ca nu o sa aiba vanzare cu el, sa vedem.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google