Logan/Sandero/Golf Si Va Urma Tot Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan/Sandero/Golf Si Va Urma Tot Logan

    Am avut Logan, Sandero, Golf si declar aici ca masina de care am fost cel mai multumit a fost Logan Laureate 1.6 mpi!

    P.S. El este Gogu'
    Attached Files

  • #2
    frumoase masini ;)
    sigpic

    Comment


    • #3
      sa intelegem ca ultima achizitie este golful,nu?
      sigpic

      Comment


      • #4
        interesant ceea ce spui. spunene si de ce?

        Comment


        • #5
          cam pretentioasa tapiteria la golf, cred ca se pateaza foarte repede, eu sunt disperat cat de repede se poate murdarii cea de la logan
          sigpic

          Comment


          • #6
            Da ultima este Golful, asta fara a suferi de sindromul super masinei germane! Inaintea ei am avut si un Megane Hatchback 1.5 dci.Totusi, cel mai in largul meu m-am simtit in Logan, masina simpla si eficienta! Poate o sa mai atasez ceva poze cu Loganul. Din dragoste pentru ea, of course!

            Comment


            • #7
              cum ti s-a parut sandero fata de logan? calitativ vorbind? golful nu il bag in aceeasi oala
              sigpic

              Comment


              • #8
                Sunt aceleasi masini domnule, aceeasi calitate,doar se adreseaza unor segmente de piata diferite, asa cum stim. Sandero se vrea un pic mai dinamic la partea frontala, atat;

                Amandoua sunt doua turisme care te duc din punctul A in punctul B, in conditii decente de comfort, siguranta si pret!

                @gogoash69: tapiteria G5-ului, desi este culoare gri si materil velur, nu este asa sensibila.

                Comment


                • #9
                  frumos golful, motorul e super ok 2.0tdi 140cai
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by gogoasha69 View Post
                    frumos golful, motorul e super ok 2.0tdi 140cai
                    Asa este, o bijuterie de masina. Din pacate, s-ar putea sa o dau; sunt in gaura cu banii, schimbat casa, multe cheltuieli. Daca scap, o tin in continuare si cand am chef ma mai dau in Loganul fiicei mele. Phase 2, 1.4, pref. cu abs.

                    Comment


                    • #11
                      chiar frumoase masinile.cati km ai facut cu loganelul?
                      TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                      Comment


                      • #12
                        Cam... 27 000 km. Era produs 2006, l-am vandut toamna 2007.
                        I-a urmat un megane htchback 1.5 dci, pentru alti 35 k.
                        Si acum ma uit cu nostalgie la pozele si video-urile facute cu Loganul.
                        Attached Files

                        Comment


                        • #13
                          Dar de ce preferi Loganul lui Sandero? Asa de curiozitate nu explicatii stiintifice.
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • #14
                            Este doar chestiune de gust personal, gasesc linia Loganului mai echilibrata estetic, mai conservatoare;

                            Comment


                            • #15
                              salutare ce sa zic eu nu am avut altceva decit dacia 1310 si acum logan sincer bani de un golf nou nu mi-am permis dar cu greu mi-am permis de un logan nou masina veche straina sincer nu am vrut am vrut masina noua si sunt multumit de golanul meu sa stapinesti sanatos golful
                              Powered by LSS
                              http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google