Logan/Sandero/Golf Si Va Urma Tot Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    @bulan: stii, cred ca este foarte important sa te bucuri de ceea ce ai, indiferent ca este Logan, Golf sau Lexus. Important este sa te simti bine in masina; eu am avut cea mai mare bucurie cand am cumparat primul Oltcit, multi ani in urma, dupa aceea a devenit banalitate, rutina... Ma bucur sa am un lucru bun, dar nu il ridic la gradul de scop in viata!!

    Sa te bucuri de Loganul tau si sa faci cat mai multi km. fara probleme!

    Comment


    • #17
      Frumoase masini si mai ales ca vrei sa te intorci la logan e de apreciat.
      sigpic #

      Comment


      • #18
        mersi mario si eu iti doresc la citi mai multi km cu golful eu am fost foarte multumit de dacia care am avuto inainte de a lua golanul
        Powered by LSS
        http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

        Comment


        • #19
          Curand poze cu noul Logan Laureate 1.5 dci, 85 cp. Iar motorasul asta este demential....

          Comment


          • #20
            bine ai venit, da nu inteleg de ce cenzurezi numerele ca sa zic asa, ca nu o sa iti dea nimeni nici o cheie pe masina)
            Ai grija de ele! si de gogu:>

            Comment


            • #21
              bine ai revenit cu un nou logan;
              am vazut ca esti din dambovita; exista logan club si in Pucioasa; din pacate eu inca nu am reusit sa ajung decat o singura data, acum foarte mult timp,si am inteles ca intalnirile sunt de doua ori pe luna.
              multa bafta si cat mai multi km cu noua achizitie.

              Comment


              • #22
                Cate masini ai schimbat.Nu as fi renuntat la golf,dar e de apreciat ca dupa el ai ales golanul.Bafta!

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google