Logan VAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan VAN

    Atasez aici pliantul Logan VAN ce contine: dotari, motorizari, dimensiuni, etc.
    In threadul acesta puteti discuta orice despre Logan VAN.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

  • #2
    Cred ca este cel mai prost facut d.p.d.v. al caroseriei model. Acesta chiar trebuia facut mai inalt si cred si cu usi culisante (in genul celor de la Partner). Asa parca este MCV-ul cu geamurile vopsite. Mai bun pare a fi un papuc carosat decat asta.
    Last edited by Cristi_LCD; 27 June 2007, 16:16.
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • #3
      Este destul de bun pentru carat, s-a umplut orasul de Van-uri luate de firme.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #4
        In Braila nu am vazut nici unul. Si in Galati doar 1.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • #5
          Unde mergi prin Bucuresti vezi zeci de VAN-uri, majoritatea de la firme.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #6
            Si prin Cluj e plin de ele

            PS: Am auzit cum ca suspensia spate e cam moale pentru un vehicol utilitar
            ...de doi lei :p

            Comment


            • #7
              Da, asa e, suspensia spate e cam moale, se lasa cam mult daca cari peste 200-300 kg.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #8
                sunt si prin tecuci aici la mine dar unele din ele zici ca zboara cand pun astea materiale de constructie(ca majoritatea pun pe era materiale de constrictie)sau aici la matca unde pun pepeni rosii si mai trag si remorci dupa ele
                sigpic
                astra h 1,7 cdTI

                Comment


                • #9
                  Skoda a lansat Praktik la care usile din lateral se deschid, culmea, ca la VAN-ul nostru. Sunt curios cati o sa il critice din aceasta cauza...
                  Attached Files
                  ...de doi lei :p

                  Comment


                  • #10
                    si la vanu nostu e mai jos usile sunt mai practice iar gura de incarcare e mult mai larga da de ce sa criticam skoda...

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Sunt de acord cu mishu_wrc.De Logan Van asta toata lumea comenta sa-i vedem daca si la Skoda zic ceva.Dar nu cred ca zice nimeni nimic na e Skoda.Numai bine la toata lumea
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • #12
                        Ce chestie. Cand am vazut pozele puse de mishu (fara sa citesc ce a scris si fara sa le maresc) am zis ca e tot Logan. Dupa am vazut ca e Skoda. I-mi mentin totusi ideea ca e uratel Loganul VAN si implicit si Skoda asta dar e opinia mea personala.
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • #13
                          De acord cu tine Rocri.
                          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                          Comment


                          • #14
                            totusi e un van. nu poti cere prea mult de la un van. vanurile sunt facute ca sa fie practice, nu frumoase si aratoase! skoda aia van e ce au facut si cei de la dacia din MCV. e un roomster cu "geamurile vopsite"! e normal ca suspensia de la van sa fie moale ca e aceeasi ca la MCV doar nu credeti ca au schimbat-o! deja devenea prea scumpa! oricum trebuie sa apara logan papuc care se va putea carosa asa ca vanurile vor fi mai putin cautate! parerea mea. numai bine!
                            Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Rocri
                              I-mi mentin totusi ideea ca e uratel Loganul VAN si implicit si Skoda asta dar e opinia mea personala.
                              Dintre Kangoo (Partener, Berlingo) si VAN, prefer un VAN.
                              http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google