LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • va lansez o propunere. dat fiind faptul ca in ianuarie vom implini 100 de intalniri si la inceputul lui februarie 2 ani de existenta va propun o intalnire cu LC Timisoara la Timisoara. La implinirea a 1 an, respectiv 50 de intalniri ne-au vizitat ei aici si ma gandeam ca daca oricum le suntem datori cu o vizita sa mergem sa "sarbatorim" noi acolo.
    In principiu intalnirea se va tine la Stadion si apoi intr-un fel de club. Mai multe detalii vorbim la intalnire. As vrea sa va ganditi cei care vor sa vina si sa imi spuneti si numarul de persoane participante pentru ca timisorenii sa poate face aranjamentele.

    De asemenea dupa cea de-a a 100-a intalnire va anunt o mica schimbare atat in programul intalnirilor LC Arad cat si in ceea ce ma priveste pe mine personal, lucruri pe care de asemenea le vom discuta la intalnire.
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Eu sambata asta nu cred ca ajung la intalnire ca se pare ca am facut conjunctivita, asa ca stau acasa si bag la picaturi oculare pana trece.

      Pe mine in principiu ma puteti include pe lista de participare fiindca nu cred sa apara ceva deosebit pana atunci.
      sigpic

      Comment


      • o mica precizare. se va merge cu masina personala. exclus 2 intr-o masina si chestiuni de genul asta.
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • na, atunci o sa apar si eu la intalnirea timisoara. dupa 3 luni de absenta...
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • Astazi intalnire fulger la ora 19:00 +/- 15 minute, la locul obisnuit!
            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
            Magazin Piese de Schimb.
            www.facebook.com/ElectroteknikPag

            Comment


            • Prezent.Care mai veniti?

              Comment


              • Cum era oarecum de asteptat ne-am strans doar 3 eu Marius si Pagu.(si prietena,deci 4)
                O intalnire racoroasa cu multa voie buna in schimb.
                Calitatea pozelor lasa de dorit,dar avand in vedere faptul ca sunt facute cu telefonul....
                Attached Files

                Comment


                • avand in vedere ca se aporpie cele 100 de intalniri, pentru cei mai vechi sau cei mai noi useri, le fac propunerea de a (re)citi acest thread de intalniri de la inceputul lui.
                  sunt multe lucruri interesante si frumoase in el.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • eu sunt de acord sa mergem si noi la colegi din timi...dar ar fi bine sa stim exact data, probabil o vom stabili sambata, sper sa ajung la intalnire

                    Comment


                    • Astazi tot la 16:30 e intalnirea?

                      Comment


                      • la asta ma gandeam si eu, dar nu cred ca s-a schimbat ora

                        Comment


                        • 96

                          96 in 3 reprize.
                          Prima la murat I, pe o picureala sora cu lapovitza, in intunericul negru, sub nucul fara frunze.
                          A doua la imbuibat cu doua pitze, cateva ceaiuri (cadou) si o cola (muai ce buna a fost cola aia).
                          A treia la murat II, pe o picureala sora cu lapovitza, in intunericul negru, la umbra lu' Gemi.
                          Attached Files
                          sigpic

                          207 noir obsidien

                          Comment


                          • Urata vremea. Principalul lucru e ca ne-am strans si ne-am simtit bine.

                            Comment


                            • Si ca am dat pana la urma de caldura la 5 colturi.

                              Comment


                              • Aline, tu tot timpu` ajungi la mancare sau vreun local (unde se haleste)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google