LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dar,dar de data asta chiar nu mi-o fost foame.Am gustat o felie de la Bubu si in rest am baut numa suc.

    Comment


    • Aline, spune tot ...
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Ca dupa am mai revinit cu precina ii alta poveste.)

        Comment


        • Pentru cei care nu sunt la curent, maine la intalnire, e ultima zi când se mai poate contribui pentru actiunea cu cadourile de crăciun, pentru copii orfani, de la Zăbrani.
          După întâlnire se va merge să se cumpere cadourile, şi duminică cine doreşte poate să meargă să le ducă la copii.
          Last edited by Rouge de Feu; 19 December 2009, 00:38.
          sigpic

          Comment


          • Ar fi bine sa fim cat mai multi.

            Comment


            • Eu am 2 jucarii de plus pe care vi le daruiesc cu cea mai mare placere daca crede`ti k ajuta

              Comment


              • 97

                Gheatza, frig (-5), balet automobilistic, ninsoare "cu galeata", lumini noi la bord, alb-rosh si rosh-alb(astru), lumini noi si la patinoar, atmosfera de vacanta.

                L.E. foto2: timp 2 sec, f/2.8, manual, ISO100, 35mm, intarziere 10sec, un personaj miscat rau de tot.
                Attached Files
                Last edited by sorinj; 19 December 2009, 20:07.
                sigpic

                207 noir obsidien

                Comment


                • Si din nou a fost super misto. Mai ales ca a si inceput sa ninga. Nu va mai spun pe ce ninsoare am venit acuma acasa. Si ce misto am urcat podurile din zona 300-Subcetate si Gradiste.

                  Comment


                  • Misto cu podurile, da' mai misto la iesirea din parcare. Din 3 incercari, am reusit ultima cu jumate de parcare luata ca avant!

                    Comment


                    • noh bine ca la noi la nimeni....nu simti ca ii iarna daca nu derapezi si daca nu ii drumu inzapezit...
                      @AR-18-MOS daca ti-ai luat un avant asa de mare cum ai reusit sa te opresti? )

                      Comment


                      • avem din nou user albastru, marius_g, sper ca suntem cuminti si ne controlam iesirile
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • Tin sa multumesc atat Super Moderatorilor din TM. cat si membrilor L.C Arad care m-au sustinut in acest timp si au fost alaturi de mine.
                          Mii de multumiri!!!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • sambata intalnirea se va tine in mod obisnuit la ora 16.30 la patinoar.
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Dar plecare la tim. nu se stie exact?

                              Comment


                              • nu inca ...
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google