LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am probat costumul si ma cam strange ,pot sa iau sacoul de la uniforma?

    Comment


    • 98 si 99, doar pentru a completa colectia celor aproape 100 intalniri LCArad.
      Attached Files
      sigpic

      207 noir obsidien

      Comment


      • cine e prezent maine la Timisoara, primeste bonus activarea functiei la stergatoare
        Last edited by bubu_vasile; 8 January 2010, 15:53.
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • Eu vin. Daca primim si bonus e super...
          fara linkuri externe

          Comment


          • deci maine ne vedem la ora 12 la patinoar.

            se premiaza si cel care ajunge primul la intrare in timisoara (cu masina intreaga) ...
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Pai parca era vorba ca mergem in grup pana la TM nu facem NFS pana acolo fiecare de capul lui...
              sigpic

              Comment


              • @Mavericku se pare ca s-a schimbat planuriile...)

                maine se pare ca va fi ziua premierelor si bonusurilor

                Comment


                • dap ... un premiu foarte special de la mine pentru cel care ajunge primul.
                  maverick: nfs o sa fie putin spus pentru maine

                  si o sa mergem si in coloana. pana la iesirea din Arad si de la intrarea in Timisoara
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Atunci io plec de la 8 dimineata asa pe racoare...

                    OK!! maine la ora 12 la patinoar (va sun din TM)

                    Comment


                    • Tu mergi Tavi?

                      Comment


                      • Atunci aduc şufa si ma leg de maşina cea mai puternica, pe post de balast, sa mai am vreo şasă cai in plus la Maty.
                        sigpic

                        Comment


                        • fuse fuse ... si se duse. acum am intrat in casa dupa plimbarea de la timisoara. ne-am dat blana pana acolo, ne-am facut poze cu uta si poli, am mutat mese, am mancat pizza si tort, am baut suc si sampanie si am dat o bila de 2 ore cu aradeni si timisoreni. ne-am intors "relaxat" cu 100-120, cu accident pe drum (nu noi), cu unul care "umbla" fara becuri pe masina (pericol public, oricum l-a si "incaltat" politia) si cu regrete ca nu a tinut mai mult. mai vreau acolo ...
                          PS bine ca nu am jucat bowling ... nu cred ca eram in stare sa dau cu bilele alea

                          Multumesc la cei care au venit, imi pare rau pentru cei care nu au reusit sa vina cu noi. poate in viitor vom mai merge acolo.
                          Last edited by bubu_vasile; 9 January 2010, 21:36.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • A fost super super frumos.
                            Tortul de exceptie, calatoria beton si la dus si la intoarcere (Myki ne-a aratat cum arata Timisoara in amurg ) , atmosfera la local buna, ce mai....mi-a placut foarte mult.
                            Attached Files

                            Comment


                            • l-ati recuperat pe serafim ?
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • fain tort )
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google