LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Serafin a mai avut ceva treaba in centru dar eu i-am dus pe centura, sa nu ne pierdem pe la semafoare prin centru, in rest totul la perfectie.

    Comment


    • 100

      Asadar a fost 100...
      din nou in 3 reprize, una fulger in Arad (de unde am si cateva poze), una medie in Timisoara la umbra paltinisanului, iar a treia - si cea mai lunga la in satucul Giroc la infulecat pizze, macaroane, sampanii cu si fara, si tortul aniversar, transportat cu 90 km/h de la Arad (in primul giratoriu era sa se lipeasca de portiera - ca nu avea centura de siguranta).
      Attached Files
      sigpic

      207 noir obsidien

      Comment


      • frumoase pozele, frumoasa intalnirea. pacat ca nu am fost mai multi la timisoara si chiar imi pare rau ca nu a-ti mai stat. a fost foarte fain si la biliard si rummy.
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Eu imi cer scuze ca nu am ajuns la voi.
          Eram cu mandra prin Iulius Mall si debia am gasit catedrala care nu era prea departe de mall,dapoi sa va fi cautat ..)

          Comment


          • m-a mai sunat cineva (vreo 2) pe drum sa isi ceara scuze ... terminati mai ca nu trebuie sa cereti scuze ... nu a-ti putut asta e ... nu a murit nimeni si nu e o tragedie ... aveti timp la urmatoarea
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Din cate se vede totul a fost superb,mai ales tortul.

              Comment


              • Asa, ca bine zici Bubule, doar n-au intrat zilele in sac.

                Comment


                • Frumoasa organizare din partea colegilor din timi,pacat ca nu am putut sa raman pana la final fiinca mai eram asteptat si in alta parte.

                  Comment


                  • totul a fost super astazi

                    Comment


                    • La Multi Ani cu ocazia lui 2010 si LA MULTI ANI L.C.ARAD,intradevăr faină intâlnire,atmosferă plăcută cu multă lume,pizza,sucuri,cafele,sampanie dar nu in ultimul rand tortul care a fost foarte bun si frumos decorat,felicitari pt ideea avută.Eu unul m-am simtit foarte bine si sper sa mai avem parte de asemenea intalniri indiferent de locatie ARAD sau TM.Sănătate,toate cele bune si un An Nou mai bun decât 2009 celor din LC ARAD si familiilor lor.Numai bine.

                      Comment


                      • La cat mai multe intalniri de amu incolo.....impreuna. A fost super ok. Ideea tortului a fost geniala. Eu unu m-am simtit super bine, pana a inceput sa ma doara capul si nu am mai putut sa stau.

                        Comment


                        • sper ca nu de la sampania de copiii te-a luat cu durere de cap
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Si din urma vin eu al vostru ciufulit : La multe intilniri LC Arad si vreau sa ma multumesc pt ca ma-ti trecut pe tort UNDERCOVER ma simt onorat ) ( cred ca mati tinut minte de cand am fost la voi la intilnire la arad cu bulan la pizza ) si va mai asteptam pe lanoi

                            Comment


                            • Asta era.....cum draqu nu mi-am dat seama....cred ca ati pus voi ceva in sampania aia....

                              Comment


                              • Frumos tort si din cate am inteles a fost si foarte bun. Frumos gest din partea lui Sorin. Am fost surprinsa in mod placut vazand ca am fost trecuta si eu printre ceilalti membrii.
                                Eu va doresc la mai multe asemenea intalniri frumoase cum au fost cele la care am participat si eu in limita timpului liber.
                                Pentru mine intalnirile de sambata dupamasa erau intalnirile cu prietenii din Clu******. Sper din tot sufletul sa puteti fi prieteni si in viitor nu doar useri care fac prezenta la aceste intalniri.
                                sigpic My Black Pearl

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google