LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Foarte tare organizarea....Nici macar oamenii care "s-au ocupat" de aceasta intalnire si care s-au anuntat nu au binevoit sa apara...In stilul asta cum credeti ca se pot face intalniri?

    Comment


    • Imi cer scuze ca nu am putut sa vin...Am fost ocupat cu munca.Ramane pe data viitoare

      Comment


      • @mixstudio daca ai mai mult timp chiar te rugam sa ne ajuti.

        Eu am ajuns pe la 20:20 dar era parcarea f aglomerata si nu am recunoscut pe nimeni. Scuze celor care au ajuns.
        http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

        Comment


        • Tocmai ca nu am avut si nu am prea mult timp dar am vrut sa ne intalnim sa vb. Ca nu s-a putut ..Asta e, poate ne vedem data viitoare

          Comment


          • A se intelege ca unul din cei 2 care au venit am fost eu.

            Comment


            • Deci au trecut 3 zile fara nici un post..Vinerea asta la ora 20 voi veni la intalnire...Sper sa mai vina cativa oameni.Imi cer inca o data scuze pt ca nu am putut ajunge sapt trecuta.

              Comment


              • Mda ... Ne intelegem perfect.
                http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                Comment


                • Mai 1 zi pentru a va inscrie masina la una din urmatoarele "probe".
                  Mai multe detalii aici.
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • Imi cer scuze ca am fost absent de pe forum cam 1luna si 1/2.De acum o sa incerc sa readuc oamenii la intalniri.Ce ziceti de o intalnire Vineri la ora 20? Intalnirea sa aiba loc in parcarea de la finante (de la rondul de la Pomu Verde cum te duci spre Palatul Comunal).Ar trebui sa fie libera parcarea la ora aia.

                    Comment


                    • Salutari de la LOGAN CLUB BRASOV
                      L.C.Bv. Va transmite salutari, zile senine la intalniri si spor la tunning.
                      Attached Files
                      Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                      Comment


                      • Update pentru Intalnirea Nationala de la Sovata, mai multe detalii gasiti aici. Va asteptam.

                        Comment


                        • Salutare la toata lumea .... In weekendu asta apar si eu in judetu buzau .... Undeva pe raza Padina - Pogoanele D care poti sa ajungi p`acolo ... Poate bem o cafea .... Id mess alxex89 ...
                          Logan 1.6MP

                          Comment


                          • Pe 6-7 o sa venim din bucuresti pe la voi.....Sper sa facem o lista cu cei care o sa fim din club lcm buc

                            Comment


                            • Depinde pe la ce ora ajungeti in buzau...Ca eu pana pe la ora 16-17 voi fi ocupat cu munca...

                              Comment


                              • Salut ... Cine ma ajuta si pe mine cu un set de pleoape pt angel ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google