LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    cei care mai urcati filme pe youtube, folositi la tags urmatoarele cuvinte:
    " numele orasului tau logan drift exhaust toba sport tuning crash viteza dacia sunet drifting raliu rally chiptuning intilnire " si orice alte cuvinte iti mai trec prin cap pentru a atrage vizitatori ;)
    am dat un search "intilnire logan" si am constatat cu stupoare sint filme doar de la timisoara
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • #32
      skija...era in parcarea de la aqua...nu se vedea de pe bulevardul mamaia...dar dak nu ai stiut...asta e.

      l`am vazut ieri pe baiatul cu RKU parcat la tribunal pe coltul strazii exact pe trecerea de pietoni.politia era peste drum,era un baiat la ei la masina acolo.pana la urma RKU,ce ai patit ?

      mai...ar trebui facuta in weekend,faza e ca dak se face prea tarziu nu o sa vina multi pt ca oamenii isi fac planuri(club,intalnire cu femeia).Si dak se face mai devreme de 8 eu nu pot ajunge,ca sunt la munca.Dar pana la urma eu vin cu masina de servici.
      deci Drone,esti organizator de intalniri muta si tu intalnirea sambata,ca duminica vad ca baietii fac excursii.sambata la ora 17 este bine ?nu se stabileste nimic,doar se voteaza.
      Last edited by SUPERCAR; 15 January 2008, 12:11.

      Comment


      • #33
        @gabisuditubuzau numai posta consecutiv,iti editezi postul sau astepti pana mai posteaza alt user!

        Comment


        • #34
          Din punctul meu de vedere, e ok sambata...
          Adrian

          Comment


          • #35
            mda.. sambata la ora 17, 17.30 ar fi OK... e bine asa? ne vedem sambata la 17.00 la Finante?

            Comment


            • #36
              Bun. Sambata la 17 la finante ramane.
              http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

              Comment


              • #37
                Sunteti invitati sa participati la intalnirea nationala nr.2 care va avea loc pe data de 8 martie 2008 la Paltinis. Daca nu doriti sa ramaneti peste noapte va asteptam macar la intalnire.
                Daca doriti sa participati inscrieti-va pe lista impreuna cu optiunea dvs.

                Va asteptam!

                Comment


                • #38
                  Hai sa facem si noi o lista cu cei asteptati Sambata la intalnire.
                  1.Drone
                  2.adrian1975
                  3.skija
                  4.Eu - o sa vin dar o sa stau putin...sunt in timpul serviciului.

                  Comment


                  • #39
                    mii de scuze ca n-am ajuns la intalnire. A trebuit sa ma intorc in Buc. sambata la ora 13.00, probleme de serviciu...

                    Comment


                    • #40
                      a fost vreo intalnire ???ca eu la 17.30 am trecut pe acolo si nu era nimeni..cat tine la voi intalnirea ???

                      Comment


                      • #41
                        Si eu ma bag la intalniri..dar mai greu ca nu prea stau pe acasa..iar dupa servici..mai bine imi arati o perna..
                        Am fost deja la prima intalnire la finante..CDI-ul e al meu!

                        Comment


                        • #42
                          Rog organizatorul de intalniri ca la prima intalnire sa va intrebe pe toti daca vreti suporti de numere "LoganClub" si eventual sa stranga banii de la doritori, aici detalii.
                          In tara momentan.

                          Comment


                          • #43
                            In orasul vostru mai e careva interesat de suporti de numere "LoganClub"? Daca da faceti o lista si spuneti cate bucati mai vreti ca sa pot da noua comanda! http://www.loganclub.ro/forum/suport...4.html?p=74692
                            In tara momentan.

                            Comment


                            • #44
                              Swamp

                              cand se mai fac intalniri ??? sunt interesat sa particip si eu !!! swamp din buzau

                              Comment


                              • #45
                                Sa imi vina masina si poate ne strangem de o intalnire intr`un weekend mergem la un gratar,la un fotbal vedem noi...Dar mai intai sa ne intalnim...Deci rog pe cei interesati sa intre pe forum si sa spuna ziua si ora..Dak e dupa ora 15 eu sunt liber.Inca ceva...Vreau sa vad cam cati ar putea veni,deci intrati si confirmati.Ce ziceti de duminica 9 martie la ora 17 ? Dak sunt minim 3 membri se va organiza intalnirea.
                                Lista celor prezenti:
                                1. Eu
                                2. Tu
                                si mai intrebuie 1

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google