LoganClub - Europa Tour

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    [QUOTE=constantin_padure]
    Originally posted by Sp!ke
    Pai sa facem o updatare:

    1. Sp!ke
    2. Sonykel
    3. Canabys
    4. Gicu_28
    5. Doreto (ca viitor posesor de MCV)
    6.Costy alias constantin_padure

    mai sunt si altii?
    7. magiccc (adica....EU*** MCV. 1.5 dci )
    Logan MCV Laureate 1.5 dCI albastru mineral
    BN-08676

    Comment


    • #32
      Pai pe cand ne adunam mai multi putem face o propunere la Dacia Renault sa ne sponsorizeze, oricum le facem reclama cu calatoria asta. Macar atat sa sponsorizeze si ei
      Logan MCV Laureate 1.5 dCI albastru mineral
      BN-08676

      Comment


      • #33
        Buna ar fi o sponsorizare

        Originally posted by magiccc
        Pai pe cand ne adunam mai multi putem face o propunere la Dacia Renault sa ne sponsorizeze, oricum le facem reclama cu calatoria asta. Macar atat sa sponsorizeze si ei
        Nimeni nu s-ar supara de asta.Sa vina si de la Tv ceva.Ma cunosc cu un tip care realizeaza emisiunea Roata de rezerva.Il vedeti pe YouTube daca dati tagurile "dacia 85 CP" este un fel de review.

        Comment


        • #34
          Daca e vorba de Radu, cel cu barba, el nu prezinta Roata de Rezerva, ci o emisiune la un post din Timisoara.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #35
            Vad ca sunt certat ca am dorit un Europa Tour numai cu MCV Rog un moderator sa schimbe numele topicului in "LoganClub - Europa Tour"!. Suna mai bine?
            Multumesc anticipat.

            Comment


            • #36
              Originally posted by Sp!ke
              Vad ca sunt certat ca am dorit un Europa Tour numai cu MCV Rog un moderator sa schimbe numele topicului in "LoganClub - Europa Tour"!. Suna mai bine?
              Multumesc anticipat.
              man, nu te cearta nimeni, doar ca in principiu am vrea si noi, astialalti, cu cascarabetele noastre tip berlina
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #37
                S-a rezolvat. L-am mutat la Intalniri.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #38
                  Multumesc Andrei!

                  Comment


                  • #39
                    Am facut o harta a traseului. Sunt de parcurs ~7000 km si costurile se ridica la ~700$ pentru Diesele si ~1000$ pentru benzinare (ma refer numai la carburant). Daca va hotarati si vom pleca la drum, eu zic sa plecam cu corturile pt ca e mai aventuros sa stam la cort, decat la hoteluri sau moteluri, in plus scutim niste bani (deloc putini).
                    Attached Files

                    Comment


                    • #40
                      Eu va propun mai intai un tur al Romaniei sa vedem cati se prezinta. Dupa aia putem discuta de turul Europei.
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • #41
                        Desi imi place la nebunie ideea lui Spike, trebuie sa recunosc ca "varianta vitriol" are mai multe sanse sa se intample.

                        Deci: asteptam de la vitriol un traseu.

                        PS. pune o viteza medie mai mica, pentru ca o sa ne oprim sa facem tot felul de ghidusii (poze, filme, etc).
                        Logan KissFM 1.5 dC
                        B-79-MEF

                        Comment


                        • #42
                          Mi-ar surade ideea unui tour al Romaniei, dar propunerea a fost pentru Europa. Pentru Romania Tour va rog sa deschideti un topic nou.

                          Comment


                          • #43
                            depinde in ce perioada a vacantei de vara va fi plecarea ca daca sunt in tara ma bag si eu...si referitor la cazare..ideea lui sp!ke e mai mult decat buna..de fapt eu nici nu ma gandesc la hotel..cortul tatae.....scutim multi bani...sa auzim de bine
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • #44
                              De bagat m-as baga si eu, dar daca ar fi sa mergem pe benzina noastra .... 7000 de euro ar fi prea mult :-s
                              Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                              Comment


                              • #45
                                Alex ai citit gresit! E vorba de 7000km care costa 700(saptesute)$.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google