LoganClub Galati La Regionala Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    detalii, de la organizatori

    "Locatia unde vom desfasura activitatile este una singura si anume CONCA VERDE.

    Unde ne vom caza este CONCA VERDE, POIANA RASNOAVEI, PENSIUNEA RASNOV si in functie de cati doritori vor mai fii si la PENSIUNEA TUDOR , Stejarul Inalt

    POIANA RASNOAVEI si CONCA VERDE sunt una langa alta (sunt despartite doar de un drum)ca si distanta ...100m intre ele

    PENSIUNEA RASNOV si PENSIUNEA TUDOR sunt una langa alta (sunt despartite doar de un drum) ca si distanta intre ele...100m...
    IAR CA SI DISTANTA DE LA CONCA VERDE pana la cele doua sunt aproximativ...900m

    A patra locatie este Pensiunea Stejarul Inalt, in aceleasi conditii de cazare, este la o distanta mai mare fata de Conca Verde mai exact la 1900 m .






    In prima locatie, cea de la Conca Verde, sunt 17 camere duble (2 paturi lipite), 1 apartament compus din 2 camere cu pat dublu(matrimonial)-care este ocupat, 2 garsionere cu pat dublu(matrimonial)

    In a doua locatie cea de la Poiana Rasnoavei, sunt 7 camere cu pat dublu(matrimonial) si 4 camere duble(2 paturi lipte)

    In cea dea treia locatie de la PENSIUNEA RASNOV are 8 camere (pat matrimonial) la acelasi conditii .

    A patra locatie Pensiunea Stejarul Inalt, sunt 9 camere (pat matrimonial) si 3 camere (2 paturi lipte)

    Preturile am sa le afisez Duminica seara dupa ce am sa mai rezolv cateva detalii de negociere.

    Pana atunci asteptam inscrierile ptr. cazare pe liste.

    Va urma detalii mai amnuntite in curand ..."

    Comment


    • #17
      Preturile pentru cazare si masa:

      "... Preturile de cazare sunt la toate locatiile la fel....Sunt preturile de anul trecut.
      -Camera cu mic dejun inclus = 130,00 ron/noapte
      -Se vor mai da inca cate 10,00 ron ptr. gratar de persoana...anul acesta fiind unul de inceput ptr. clubul nostru nu reusim sa suportam in totalitate chiar tot si incercam sa avem un ajutor si din parte voastra.
      -Sambata de la orele 12"-13" se va servi un platou taranesc care va fii foarte consistent si va costa in jur de 20,00ron/persoana

      Costul total va fii de 130,00 ron+20,00+40,00ron /camera de doua(2)persoane.=190,00 ron

      alte detalii si programul urmeaza maine seara ...
      "

      Comment


      • #18
        Alte detalii:
        Avansul este de minim 70 de roni...restul la cazare.

        contul unde puteti vira plata ptr. avans sau plata integrala este :RO 19 RZBR 0000 0600 0854 4393

        Va rog frumos, cand se depun banii sa specificati pe foaia de varsamant userul de forum asa cum sunteti trecuti si pe lista ,si nu numele vostru,ca sa stiu de la cine sunt banii.Ii specificati casierei sa treca userul la ce reprezinta depunerea (ca sa apara si la mine pe foaia de retragere).

        Banii de avans sau integral va rog sa-i depuneti pana cel tarziu in data de 15.02.2011.

        Program desfasurare eveniment :

        Vineri :
        *Program liber de sa voie fiecare face ce vrea cu cine vrea si cand vrea ..
        Sambata :
        * 9"-12"......Primire Participanti...si prezentarea programului etc...
        * 12"-13"....Servirea gustarii-Platou Taranesc-
        * 13"-17"....Concursuri...Surpriza ...pe echipe
        *17"-18".....Pregatirea participantilor ptr. Bal..(fiecare cu ce are si cum poate mai bine,important este sa fie pregatit)
        * 18"-05"...Sa inceapa Balul Mascat !!!!
        ^ In cadrul balului se vor desfasura concursuri din ora in ora incepand cu ora 20" care vor pe echipe individuale si surprize.

        ^ Gratarul se va servi la ora 19"

        Toata distractia se va desfasura cu masca sau fara masca de la mic la mare, sa fiti mascati ,costumati, sau cum doriti, sa ne oferim surprize mascate ,desenate,costumate etc...
        Duminica :
        *9"-10"......Mic Dejun
        *10"-12"....# Primire participanti de Duminica
        ....# Formarea comisiei ptr.Concursuri,care va fii formata din Organizatorii de Cluburi participante.
        ....# Jurizarea Concursurilor
        ....# Talcioc cu diverse spre vanzare de catre participanti.
        *12"-14:30...Masa de pranz
        ....# Mici sau mai mari surprize
        ....# Premierea concursurilor.
        *14:30-la final...Pupaturi,lacrimi de despartire,urari de bine (sau nu) felicitari,pregatiri de drum,impresii, si gandul la serviciul de a doua zi ....si bineinteles promisiunile ca ne vom revedea cu totii mai multi si mai voiosi la urmatoarea regionala.

        NU UITATI MASCA SAU COSTUMUL.

        .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ....................................
        Pentru orice nelamurire vorbim.
        sigpic

        Comment


        • #19
          Cu parere de rau dar noi (eu si aida) nu putem fi prezenti la aceasta Regionala. Motive: de ordin personal!

          1. valeriuciprian - de vineri
          2. DeWiL - de sambata
          3. sand'dana - de sambata
          4. me_smn - de sambata
          5. gheorgngv de sambata 1 pers
          6. ...

          Distractie placuta!

          Comment


          • #20
            Inca un mic update la lista galateana:

            1. valeriuciprian - de vineri
            2. DeWiL - de sambata
            3. me_smn - de sambata
            4. gheorgngv de sambata 1 pers
            5.

            Il rog pe Valeriu sa ma extraga el de pe lista brasoveana, ca sa nu produc pe acolo nici o incurcatura scriptica. Multumesc.
            Loganist far'de Logan

            Comment


            • #21
              Bun...deci avem asa:
              1. valeriuciprian - de vineri
              2. DeWiL - de sambata
              3. me_smn - de vineri
              4. finest_sin- de vineri

              La o balaceala sambata mergem?
              Avansul trebuie dat pana pe 15.02.
              sigpic

              Comment


              • #22
                Balaceala cat cuprinde din partea mea.Preconizez sa ajung sambta in jurul orei 8.30 basculez bagajele iau labele de scafandru si tuburile de oxigen si m-am aruncat in valuri.

                Comment


                • #23
                  Ai grija ce-ti dorest ca se poate intampla...fara misto...nu stiu daca era cand am fost noi anul trecut la balaceala...dar in sala cu bazinul mare era un acvariu mare unde se puteau face scufundari...de asemenea se puteau face scufundari si in bazinul mare...deci nu-ti mai lua echipamentul ca o sa gasesti acolo
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    back in business

                    Bun...deci avem asa:

                    1. valeriuciprian - de vineri
                    2. DeWiL - de sambata
                    3. me_smn - de vineri
                    4. finest_sin - de vineri
                    5. gl_mmm - de vineri sau de sambata, inca nu stiu
                    6. ...

                    La o balaceala sambata mergem? Clar, DA! Va provoc la un concurs de inot!
                    Avansul trebuie dat pana pe 15.02.

                    Comment


                    • #25
                      eu va intrec la concursul de inot....cu siguranta nu mai stie nimeni sa inoate ca mn....cu capul la fund si cu picioarele la suprafata! ) (adik, ru aj prima la fund...fundul bazinului :P )
                      Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by valeriuciprian View Post
                        Ai grija ce-ti dorest ca se poate intampla...fara misto...nu stiu daca era cand am fost noi anul trecut la balaceala...dar in sala cu bazinul mare era un acvariu mare unde se puteau face scufundari...de asemenea se puteau face scufundari si in bazinul mare...deci nu-ti mai lua echipamentul ca o sa gasesti acolo
                        inca mai este bazinul pentru scufundari
                        totul este ca anul trecut cand am fost. nu s-a modificat nimic. cred ca tariful de intrare s-a modificat putin.
                        intrebati-ma pe mine, ca am fost cel mai recent.
                        cand am fost ultima data la paradisul acvatic, adica pe 31.12.2010, apa din bazinul care face legatura intre interior si exterior parca nu era asa de fierbinte ca anul trecut. in celelalte sunt OK temperaturile. saunele sunt, dusul scotian este, topoganele functioneaza amandoua. daca nu gasiti sezilonguri jos, cu siguranta veti gasi la etaj, cofetaria este deschisa.
                        parcarea este la fel de mare.
                        valeriu, o vrei pe IOANA?
                        altceva?

                        Last edited by bogdan_1984; 28 January 2011, 13:06.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          se ajunge relativ usor la Paradisul acvatic. am atasat o poza, sper ca nu gresesc pozitionarea hotelului
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Bogdane...merci de info...oricum de la Conca la Paradis merg cu ochii inchisi...in 3 ore ajung
                            si
                            Care Ioana bre?E grav?
                            Welcome back Mircea.
                            Last edited by valeriuciprian; 28 January 2011, 16:40.
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              cum, nu o mai stii pe Ioana?! vai! cea care ne baga in boscheti in Ianca si in cateva curbe dupa Ianca.

                              Uite, Ioana asta...

                              a fost frumos atunci, acum va fi cel putin la fel de frumos, sunt sigur de asta.
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Aaaa...Ioana care mergea pe aratura...daaaa...deci nu... nu o mai vreau
                                Credeam ca am luat-o io pe aratura si nu mai stiam de Ioana
                                Si...la Brasov va fi iar spectacol...mai ales ca va fi bal mascat...pentru cine nu stie Costume de bal Mascat se gasesc de inchiriat la Casa Alba din centru vis-a-vis de Modern.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google