LoganClub Teleorman

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Acum am descoperit si eu acest thread.
    Ca un teleormanean ce sunt....ma bag si eu
    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

    Comment


    • #17
      Haideti...a murit din nou threadul?
      Eu propun sa incercam sa gasim cat mai multi loganari de prin Teleorman...si sa facem o intalnire....intr-o zi stabilita...intr-un singur oras...de exemplu Alexandria
      Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

      Comment


      • #18
        Thread reinviat!...Useri sunt multi iar membri LC la fel,mai ales la Turnu Magurele care este cel mai activ oras ca si organizare intalniri si evenimente ...Putem sa ne intalnim 1data pe luna in oricare din orasele judetului nostru poate la resediinta de judet(Alexandria)
        CARPE DIEM!

        Comment


        • #19
          Asa-i Dany....Turnu este cel mai activ oras din judet...ne putem intalni oriunde...si pe la Zimnicea putem gasi un loc. Oricum...sa mai gasim membrii...si poate vom organiza in cel mai scurt timp o intalnire asa mai mare
          Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

          Comment


          • #20
            Intalnirea mai mare putem face sigur in oricare dintre orasele judetului! Alexandria nu am vazut deloc prezenta pe forum desi cred ca membri sunt cativa.Din Zimnicea sunt doar 2 mai activi ,retro a fost deja la intalnire la Turnu,Rosiori de Vede are tot un membru mai activ scriosteanu care a si fost la Turnu....deci??...Unde sa ne intalnim?
            CARPE DIEM!

            Comment


            • #21
              Cred ca Alexandria ar fi totusi un loc bun pentru intalnire. Pot veni din toate locurile...pentru ca pana acolo putem ajunge si cu alte legaturi decat cu masina personala

              Probabil Alexandria ar fi o alegere buna...pentru ca pana acolo avem toti legaturi cu mijlocul de transport in comun...si nu trebuie sa venim neaparat cu masina personala

              Imi cer scuze pentru dublu post....nu este netul in toane bune
              Last edited by retro 590; 28 March 2011, 14:11. Reason: Automerged Doublepost
              Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

              Comment


              • #22
                Toata treaba asta consta in : O adunare a membrilor LoganClub zona Teleorman la Alexandria...Da: Pentru asta trebuie sa vedem manutele sus a celor ce sustin aceasta initiativa! Daca vor fi destui membri doritori din toate orasele judetului nostru atunci...se va stabili ceva undeva.
                CARPE DIEM!

                Comment


                • #23
                  Sa incepem sa facem o lista cu eventualii doritori?
                  Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                  Comment


                  • #24
                    Lista doritori:
                    1.dany_uhp
                    2.retro590
                    Rog un moderator sa ne ajute cu o lista cu membri din Judetul Teleorman.Orase: Alexandria,Rosiori de Vede,Zimnicea si Videle.Pe cei din Turnu Magurele ii stim deja pe toti.Multumesc
                    CARPE DIEM!

                    Comment


                    • #25
                      Vezi ca ai sus in bara optiunea "Lista de membri". Mergi acolo, apoi in pagina care iti apare, in dreapta sus ai "Cauta membri". Apesi pe butonul asta, iar dupa pe "cautare avansata". Iti va aparea o noua pagina, in care va trebui sa completezi niste campuri, in functie de ceea ce doresti sa cauti/gasesti.

                      Succesuri!


                      1.dany_uhp
                      2.retro590
                      3.Niki B
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • #26
                        merci Niki........astept membri si propuneri
                        CARPE DIEM!

                        Comment


                        • #27
                          1.dany_uhp + felye
                          2.retro590
                          3.Niki B
                          sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                          Comment


                          • #28
                            sigur pushtiule...mergi cu poznaciu
                            CARPE DIEM!

                            Comment


                            • #29
                              Hai ca deja incepe sa prinda contur...incet-incet...facem noi ceva pana la urma
                              Eu am incercat sa mai contactez cativa membrii de prin judet....dar se pare ca unii nu prea raspund la PM. Dar poate in ciuda acestui fapt...vor incepe sa posteze aici si sa se adauge pe lista
                              Asteptam cat mai multi teleormaneni aici pe lista
                              Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                              Comment


                              • #30
                                vin si io

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google