loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by mareom
    nu esti normal man da cred ca ti-am mai zis asta de mai multe ori.
    Ce-as mai rade eu ca din greseala consoartele voastre sa apuce sa citeasca pe forum ce-ati scris despre ele...
    da, de foarte multe ori
    si ar fi bine sa nu citeasca nevestele noastre acest topic, asta daca nu vrei sa ai scris LoganClub pe usa cu cheia ). pentru ca ai cobit. si tu la fel Cristi_XP )

    Originally posted by Rocri
    Imposibil. Nu are acces la net si nici nu stie ca sunt membru LoganClub.
    tare barbate ), la mine nu e posibil. are net non stop si se stie pe calculator. norocul meu ca nu are rabdare sa citeasca. da' ocazional mai parcheaza linga mine si citeste cite un topic . deci asteptam si offurile tale.

    Originally posted by Christnacht
    Va plang de mila )
    n-ai de ce, o sa vina si rindul tau . noi avem rabdare si te asteptam pe acest topic cu ofurile tale )
    si pe tine sonykel. btw, beton ideiile tale, o sa le incerc. dar nu cred ca o sa mearga cu ea, prea inteligenta fatuca. ca sa dezvolte un ``papucism`` trebe ceva inteligenta !!! si uite asa au trecut 11 ani...

    Originally posted by dogy_10
    yo pana la 27 de ani nici nu ma gandesc la insuratoare...
    eu speram la 35 ani, pina a aparut un copil si gata cu planurile mele marete. pe 21 cununia, pe 25 a nascut. damn was fast ). merita acel copil, e un ingeras

    Originally posted by FLORYN
    ..de ce naibi credeti ca vin la intalniri, si pe deasupra as vrea sa se tina cam din 2 in 2 zile? Glumeam !
    eu nu te cred , e ceva putred la tine in intimitate. scuipa tot, sintem deja ca si o familie si te putem ajuta
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • #17
      consoarta loveste! doar ii ziceam ca o sa apara noul pick up si i-am dat o poza.

      CRiS: ia uite ce mumos o sa arate asta din ianuarie
      CRiS: n-arata fain?
      CRiS: chiar e mumos tare
      mona: E OK
      mona: MERE
      CRiS: tzucal tata, au scapat de curu ala urit
      mona: OBSE
      mona: LASA CA ITI DA DEGAREL 1000 OIRO SALAR SI O SA LUAM SI UN GOLAN DIN ASTA
      mona: SA FACI COLECTIE
      mona: SI MAI LUAM UNUL CU 7 LOCURI (CA ALA IMI PLACE MIE)
      mona: SI DUPAIA MUNCIM SA INTRETINEM MASINI
      mona: APROPO DE POZA AIA CE MI-AI TRIMIS-O
      mona: CE BINE ARATA SI ...CE C**** DE GENTI
      Last edited by crististreulea; 28 March 2008, 14:50.
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • #18
        Dintre toti de pe aici tu ai viata cea mai grea crististreulea .
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • #19
          ))))))))))))
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #20
            ...acuma voi intra la abureli cu nevasta ca vreau cotiera... am prins ceva idei pe aici. apropo de remarca referitoare la masinile rosii: in cazul meu eu am ales culoarea... nu imi placea alb sau galben, albastrul bleumarin e sensibil la mizerie (se vede pe ea si cea mai mica urma de praf), iar sa dau peste 200 euro pe o vopsea metalizata...e fita, mai bine bag airbag-uri laterale

            Comment


            • #21
              Cum si-a manifestat dreptul de veto azi: Draga la salariu pun boxe si pe spate.
              Raspuns: Ce-ti trebuie se aude bine si asa.
              Da dar o sa se auda si mai bine.
              Raspuns: Ca sa-mi spargi urechile si trebuie sa cumparam castraveti si ardei (pentru pus la murat adica) ce o sa mancam la iarna(de parca nu e plin la Selgros de muraturi).
              Dialogul nu este foarte exact dar intelegeti necazul. Voi reveni.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • #22
                crististreuleaFLORYNRocri
                Daia se fac intrunirile logan club ca sa

                sigpic

                Comment


                • #23
                  Go

                  Trebuie sa cumparam castraveti si ardei (pentru pus la murat adica) ce o sa mancam la iarna = boxele pe spate ..mai roagate si u de ea poate o sa-ti spuna la primavara poti sa-ti iei ....
                  Eu mi-am dat comanda de noul logan si i-am spus atentie "prietenei" (cu care sunt ce cca 5ani) ca vreau sa schimb casetofonul din masina cu altul dupa piatza ..si raspunsul a fost "dar pentru ce-ti trebuie altu lasa ca se aude bine si ala" .... trebuie sa-l fac pe ala in asa fel incat sa se auda prost sau prea incet altfel nu o dau la capat

                  Comment


                  • #24
                    ce ma bucur ca nu sint singurul. n-am nimic cu tine rocri, dar vad o asemanare izbitoare )
                    la mine cu boxele a fost usor de tot! 30 ron, o nimica toata si nu trebuiau justificati. oricum si banii astia au fost extrasi cu tact.
                    mai rau a fost cind a venit acasa si a vazut masina cu matele afara! chederele scoase care atirnau pe usi, banchetele spate afara, cabalaraie... le-am montat eu, mai 'eftin si fara justificari de bani in plus. atunci sa vezi scandal )
                    ups, n-am observat si pe FLORYN, bine ai venit in club .
                    cred ca te-am omis din cauza risului cu lacrimi )
                    la mine e greu sa ajung si la intilnire. cu greu suporta ideea sa nu ma sune in acel timp
                    poate poate nu's la intilnire . si fata inca nu s-a obisnuit cu ideea ca acel fermecator si afemeiat de acum 11 ani nu mai e, a decedat, s-a stins..etc.
                    si aici intervine faimoasa vorba:
                    femeia este cel mai fidel lucru de pe pamint! se leaga de sufletul unui barbat si pina nu-l termina, nu se lasa
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • #25
                      Ca mi-ai adus aminte. Eu aparatorile de noroi le-am pus singur. Din 10 in 10 min. ma intreba " Nu pierdem garantia?" . Se referea la garantia la tabla ca am dat gauri in spoiler ca sa le prind. Degeaba ii repetam ca dau gaura in plastic si nu are ce sa rugineasca ca tot repeta.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • #26
                        pentru cei care nu sunt casatoriti as vrea sa mai discutam cu ei dupa 5 ani de casatorie
                        apropo eu sunt casatorit de 16 ani si ma dau la raliuri si cu asta am zis tot
                        Last edited by virtualmansorin; 11 September 2007, 14:03.
                        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                        Comment


                        • #27
                          @virtualmansorin: daca merg in oras cu 60km/h deja comenteaza. am fost la mare si mergeam pealocuri si cu 130km/h, moama ce comentarii!!! pina m-am enervat si s-a culcat ca sa nu vada acul de la kilometraj si sa poata tacea ). deci nici nu se pune problema de raliu, daca vede ca am facut liniute... mi-a mai promis ca-mi ia cheile de la masina
                          tocmai mi-am facut un nou idol virtualmansorin
                          ce norocos esti man, n-ai idee.
                          @rocri: la mine a fost chiar ok si super incintata de aparatorile de noroi, incredibil!!
                          dar avea si dreptate, deja s-a zgiriat vopseaua unde arunca noroi
                          stau la sat si e cam asfaltat cu noroi si balega. chiar si daca era asfalt, tot mai avem tractoare care rezolvau problema noroiului.
                          Last edited by crististreulea; 11 September 2007, 14:20.
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • #28
                            Pentru cei insurati :
                            I: Cand cere un barbat mana unei femei?
                            R: Cand s-a saturat de a lui.

                            Comment


                            • #29
                              Ha, ha , pai eu vad care'i treaba pe forum , si oricum stiu ca in fiecare Duminica este intalnire la noi, dar stai sa vezi cum scot eu camasa pe 23 Sep. cand este treaba cu grataru ! Ca ea sigur nu va fi deacord sa vina, o va baga pe aia cu vremea nasoala, raceste copilu, etc. )
                              Nu pe bune, dar nu am probleme de genul asta, am sotie de marinar , nu? Este obisnuita sa fie fara mine. Dar... daca aveam vreo soferita in club... pai se schimba placa. Ma intorcea pe toate partile: cum arata, cati ani are, der ce cauta cu voi, off.
                              Cu stima!

                              L.E.- eu am 6 ani de casinicie, si 10 de cand suntem impreuna, dar cand e vb. de masina, ea nu comenteaza in nici un fel, zice ca este treaba mea, si nici nu o intereseaza.
                              Last edited by FLORYN; 11 September 2007, 14:29.
                              , sunt cu ochii pe voi !
                              :thumbsup:

                              Comment


                              • #30
                                pfuu ce idee mia venit am o colega pe la facultate si o vecina prin cartier o sa fac tot posibilu sa le chem la intalniri...
                                vreau sa vad cum o mai rezolvi

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google