loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Aaa stiu un loganist mai asprit ca mine . Cumnatul meu insurat cu sora mai mare a neveste-mii si proaspat loganist. Cumnata-mea e mai rea decat sora-sa si are si permis de vre-o cateva luni. Eu daca nu era ruda cu mine o dadeam jos din masina asa m-a enervat cand am fost la mare. Mergeam cu 110 km/h si tot timpul las-o mai incet ca tu nu ai copii s.a.m.d . Va dati seama ce-i pe capul lui saracul. Bine se da mare ca stie si legislatie (ea era cea cu amenda daca ai semn de incepator si nu esti) dar nu stie (m-am convins la un semafor care nu mergea) .

    Originally posted by sonykel
    pfuu ce idee mia venit am o colega pe la facultate si o vecina prin cartier o sa fac tot posibilu sa le chem la intalniri...
    vreau sa vad cum o mai rezolvi
    Chiar de ce nu sunt si membre a clubului. Din cate am vazut sunt doar 2 si intra doar cand au probleme. Ar fi bune si parerile lor, pe bune.
    Last edited by andrei; 11 September 2007, 20:05.
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • #32
      ele nu intra ptr ca barbatii este niste porci si niste misogini...
      nu vezi pe DC ca le mananca aia de vi cred ca le e frica sa intre....

      sigpic

      Comment


      • #33
        Originally posted by Rocri
        Chiar de ce nu sunt si membre a clubului. Din cate am vazut sunt doar 2 si intra doar cand au probleme. Ar fi bune si parerile lor, pe bune.
        cam asa fac toti...intra doar cand au probleme,le rezolva si te uita
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #34
          auuuu... nasoala treaba tot ce am inteles eu din posturile astea e ca Femeia=Dracu...)
          sigpic

          Comment


          • #35
            dracu e femeie?pfuu pai sar da istoria peste...
            sau femeia e dracu???...
            iar e a ca dracu ca le cheama pe toti lucifer sa vezi ce invalmaseala iese la Evidenta Populatiei sau la Birou de Credite...
            Iti dai seama ce o sa se aleaga de programarile de la saloane de bronzat sau de coafor? de unde stie aia care lucifer isi da unghile cu lac de la 9-10 sau care lucifer e cu epilare permanenta de mustata de la 10-11???
            Sau femeile se recunosc intre ele... or avea cod de bare si cand se intalnesc daia se pupa sa se identifice una pe alta si se aude bip si dupaia... fata maricico ce poseta misto ai... da ma vasilico ce balerini shukari ai...

            oricum e dracia dracu cu femeile astea... cum ai dao dai de dracu...

            Apropo am 2 bancuri mai vulgare in legatura cu femeile... Pot sa le zic mai cenzurat asa bine inteles???Pls pls

            sigpic

            Comment


            • #36
              pacat ca ne lasam noi asupriti de ea.... o sa ajungem cam asa ceva..
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • #37
                Originally posted by unic
                pacat ca ne lasam noi asupriti de ea.... o sa ajungem cam asa ceva..
                iti spun eu astai membra logan club condimenteaza carnea o lasala marinat ptr grataru din 23 organizat in constanta... o si fragezeste bine...

                sigpic

                Comment


                • #38
                  cine sa fie?.. cine sa fie?... cred ca Cristi...)
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by unic
                    pacat ca ne lasam noi asupriti de ea.... o sa ajungem cam asa ceva..
                    sincer...eu m`as lasa "asuprit"
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Cristi_Xp
                      sincer...eu m`as lasa "asuprit"
                      sa vezi cand iti face gura ca tiai luat cotiera sau ca ai dat banii sa dai ceara pe masina... sa vezi ceti trece asuprirea asta...

                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        aseara cind am iesit de la cumparaturi din real, i-am aratat eleonul si un ornament de toba enorm si cromat pe un golan.
                        reactia ei: arata bine, cind avem bani, o sa luam...
                        jur ca sint greu de inteles fomeile astea!
                        ce mai pot sa fac in afara de . deci astept salariile sa fie cit mai multe si cit mai mari
                        @sonykel: aici este sectiunea pentru bancuri
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by crististreulea
                          aseara cind am iesit de la cumparaturi din real, i-am aratat eleonul si un ornament de toba enorm si cromat pe un golan.
                          reactia ei: arata bine, cind avem bani, o sa luam...
                          jur ca sint greu de inteles fomeile astea!
                          ce mai pot sa fac in afara de . deci astept salariile sa fie cit mai multe si cit mai mari
                          @sonykel: aici este sectiunea pentru bancuri
                          e bine inseamna ca incepi sa te vindeci...

                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            nu eu duda ce esti )
                            nevastamea incepe sa se vindece, sau poate asa vreau eu sa cred
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • #44
                              teai gandit ca atunci cand tia zis ``cand avem bani o sa luam`` teai uitat in ochii ei nu ai vazut nimic diabolic???ea a fost ironica si u ai pus botu... stii ce femeia considera ca nici o data nu sunt bani... daia a si zis cand o sa avem banii... daca era sincer zicea la urmatoru salariu o sa luam... deci nush cine se vindeca...

                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Asa e. Poti sa ai miliarde femeia tot ca nu ai bani zice. Acum string bani de un GPS. Pina la anul in februarie incet incet (cu FSN-uri) ii strang dar cand o sa il cumpar o sa fie circ. Cat costa? De unde ai bani? Bine ii zic ca a costat 80 de lei (ca sa nu zica ca e mult) dar trebuie sa ascund factura ca daca o vede dorm in cada pe putin juma de an.
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google