Loganisti Din Valea Jiului

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Şefu" se pare că pe băieţii din Vale sau mă rog, marea majoritate din cei aproximativ 40 câţi ai zis că sunt, nu prea îi interesează iniţiativa ta. Mă surprinde cu atât mai mult cu cât am corespondat cu câţiva dintre ei şi ideea era că păreau tentaţi de a se organiza şi ei. M-am inşelat!!! Mă contrazice careva din Vale????

    Comment


    • #17
      Cand o sa se stranga Petroseneniiiiiiiiiiiii sa ma anuntati si pe mine cineva poate ajung si eu ca Gorjenii mei nu prea vor sa vina mai mult de 4.

      Comment


      • #18
        Alex86 se pare ca petrosenenii sunt greu de urnit. Trebuie cineva sa-i adune!!! Ca şi număr ar fi!!! Ca interes nu ştiu, e cu semnul întrebării!

        Comment


        • #19
          Si sunt cateva masini modificate putin deci ar fi interesant.

          Comment


          • #20
            dar am putea totusi sa dam noi o fuga pana la ei sa-i mobilizam fata-n-fata

            Comment


            • #21
              sall

              ar fi misto sa fracem o inatlnire Logan Club Deva&Hunedoara cu cei din Petrosani dar suntem cam putin pe forum din petrosani
              HD-87-DLR

              Comment


              • #22
                De vreo 4 ani tot umblu prin Petrosani dar nu am vazut nici macar un logan care sa aiba stiker logan club cred ca ar trebui facut ceva pentru a fi promovat logancl in Petro.. Nici la noi la gorjeni nu sunt decat 2 masini care au stiker eu si cleo11 dar asta e nu poti impune nimanui sa isi lipeasca pe masina.

                Comment


                • #23
                  Are dreptate raul_87, sunt puţini pe forum. Şi sunt putini cei activi, că inscrişi sunt o grămadă! Am căutat să văd câţi loganişti sunt în Vale şi iată ce am găsit. Din Petroşani sunt înscrişi 30 din care doar 8 au postat pe forum(majoritatea 3-4 posturi cu cîteva excepţii). Din Petrila 11 înscrişi şi un singur membru care are 3 posturi. Aninoasa 2 / 0, Uricani 3 / 0, Vulcan 22 / 5 (situaţie idem ca în Petroşani). Nu sunt mulţi dar sunt suficienţi să pună de nişte şedinţe de destresare!!!

                  Comment


                  • #24
                    Cu putina staruinta din partea lor pot sa-si faca o gasca faina. Le promitem cate o suedeza daca vin.

                    Comment


                    • #25
                      Daca vin, unde Mike_Bike ? Tu nu vezi ca nu sunt in stare sa vb. intre ei, sa se inteleaga, dar de altele nici nu poate fi vb. ce draqu doar nu suntem copii...
                      Cand or sa fie hotarat,i o sa se vada, pana atunci poate le mai trimitem noi mesaje, sa le facem noi treaba, doar suntem colegi, nu !?
                      ''Hai la treaba si lasati prostiile !''
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • #26
                        Sau cu alte cuvinte, până la noi ordine, SUBIECT ÎNCHIS!!
                        Noi am întins o mână de ajutor dar se pare că logan-işti din Valea Jiului nu sunt interesaţi. Dacă se răzgândesc şi au nevoie de noi ştiu unde ne pot găsi!!!
                        Last edited by Daniel 67; 8 June 2009, 16:03.

                        Comment


                        • #27
                          Corect d-nule Daniel_67, io nu ma rog de nimeni....fiecare stie ce are de facut....
                          SUBIECT INCHIS
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • #28
                            O intalnire in undeva in Vulcan,Lupeni,Petosani a loganistilor din Valea Jiului in jurul datei de 3,4,5iulie?Ar fi rost de asa ceva?

                            Greseala de tipar am vrut sa scriu PETROSANI
                            Last edited by marianhorduna; 27 June 2009, 22:43. Reason: Automerged Doublepost
                            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                            Comment


                            • #29
                              Mai insista, pana acum nu s-au intalnit deloc cu toate ca doritori ar fi. Noi n-am reusit sa-i mobilizam dar asa e la inceput mai greu.

                              Comment


                              • #30
                                Geaba te rogi, incearca altfel, te intalnesti odata cu unul, apoi cu al 2-lea si tot asa, o idee...
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google