Loganisti Din Valea Jiului

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Depinde care deget...
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

    Comment


    • Aratatorul....sau aratatoarele....apesi pe taste sau........
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • Astazi ar trebui sa se infaptuiasca minunea...a treia intalnire L.C.Valea Jiului ...asteptam poze...am incredere in baieti...Doamne ajuta(i)...
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • Doamne ajuta-l pe Marian sa fie o intalnire ca la carteeeee ...
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • Da Doamne ajuta sa fie o intalnire de nota 10 si sa fiti cat mai multi !

            Comment


            • Sa fie cati mai multi...sunt la Bucale...
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • No comment !!!.....aleluiaaaaaaa
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • Hai cu poza, sus cu ea sa o vedem toti.

                  Comment


                  • cred ca se uita la Bingo

                    Comment


                    • Da ceva poze nu au aparut sau sunt pe drum ? ? ?

                      Comment


                      • Salut Domnilor!
                        Din pacate weekendul acesta nu am facut nici o intalnire in vale.Tocmai de aceea vin eu cu propunerea unei noi intalniri:
                        Sambata 30.01.2010 ora 14 intalnire Logan Club Valea Jiului.Locatia ramane de discutat si bineinteles si ora.
                        Astept raspunsuri de la cei din vale!

                        Comment


                        • Naspa moment...saptamana asta nu mai tac...HD-O6-USJ as propune ceva de genul SAMBATA 30-01-2010 ORELE 14 INTALNIRE LOGAN CLUB VALEA JIULUI IN PARCAREA STADIONULUI JIUL DIN PETROSANI...tov.secretar mai faceti va rog si saptamana asta dumneavostra lista...pentru ultima data...
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • SAMBATA 30-01-2010 INTALNIREA LOGANISTILOR DIN VALEA JIULUI VA AVEA LOC IN PARCAREA DE LA STADIONUL JIUL DIN PETROSANI.,ORELE 15.00

                            Lista participantilor:
                            1.HD-06-USJ
                            2.raul87
                            3.olos35
                            4.
                            5.
                            6.
                            7.
                            Lista este deschisa!

                            Comment


                            • sall ma alatur si eu

                              Comment


                              • BRAVOOOO...Ca nanas al L.C.Valea Jiului propun pe HD-O6-USJ organizator al L.C.V.J. pana la noi alegeri...URAAAA...daca cineva are ceva impotriva...sa taca...????Pe bune pana acum el sa agitat cel mai mult...nu vreau sa jignesc pe nimeni...bai da sa nu ma lasati pe mine deoparte ca va dau pe mana lu Buhaianu...sau cum drac ai zice...ha,ha,ha...
                                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google