Loganu' lui gusi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Loganu' lui gusi

    Loganu' lui Gusi e un AMBITION 1,6 MPI, fabricat (dupa acte) in ianuarie 2006, Euro 3, etc.etc.etc. Luat anul trecut de Mos Nicolae la aproape 26000 km si carutat de mine si familie la peste 36000 km pana acum.Deocamdata n-am schimbat decat oglinda interioara, basca anvelope de iarna Dunlop Winter Sport 3 D pe jante de tabla. Pentru vara are Michelinurile originale...Primul lucru pe care l-as vrea ar fi oglinzi de Prestige...Am postat cateva poze, ca deh! fiecare trebuie sa-si laude...calutul!
    Attached Files
    Last edited by Gusi; 31 December 2008, 22:15.
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

  • #2
    Foarte tare, dupa un an ne clatim si noi ochi cu loganelu tau.Sa iti traiasca si sa te bucuri cat mai mult de el...dupa oglinda interioara ce mai urmeaza?
    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

    Comment


    • #3
      Sa il stapanesti sanatos.
      Tarziu l-ai aratat la lume
      Frumoase capacele,mai misto ca cele originale
      sigpic
      !

      Comment


      • #4
        Misto masina. De unde ai luat capacele, ca arata foarte bine?
        sigpic
        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

        Comment


        • #5
          De la un magazin de piese auto. Pusesem jantele de tabla cu incaltarile de iarna si nu aratau deloc bine. Am luat la noroc ultimul set de capace din pravalie...
          Last edited by Gusi; 1 January 2009, 02:10.
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • #6
            Arata foarte bine capacele, mult mai bine decat cele de la Dacia.
            sigpic
            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

            Comment


            • #7
              Frumoasa masina.Stergatoarele de unde le-ai luat?

              Comment


              • #8
                Sa il stapanesti sanatos si la cati mai multi km fara incidente.
                LOGAN ABS+ 1,5 dCI/70 CP (12.2007)
                CITROEN C1 1,0/68 CP (03.2010)

                Comment


                • #9
                  sa-l stapanesti sanatos
                  b 89 plk

                  Comment


                  • #10
                    Sa-l stapanesti sanatos si multi km fara probleme in continuare!
                    Singurele lucruri de care ar fi bine sa scapi sunt benzile reflectorizante de pe oglinzi si bara spate.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #11
                      @Andrei- Ai dreptate, nu arata prea bine dar le-am pus pentru un plus de siguranta, zic eu...
                      @RED_ALIN-A, uitasem ca am schimbat si stergatoarele...Sunt de firma no-name, made in China, cred, in genul celor Bosch. Isi fac treaba mai bine decat cele care erau pe masina.
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by gusi View Post
                        Loganu' lui Gusi e un AMBITION 1,6 MPI, fabricat (dupa acte) in ianuarie 2006, Euro 3, etc.etc.etc. Luat anul trecut de Mos Nicolae la aproape 26000 km si carutat de mine si familie la peste 36000 km pana acum.Deocamdata n-am schimbat decat oglinda interioara, basca anvelope de iarna Dunlop Winter Sport 3 D pe jante de tabla. Pentru vara are Michelinurile originale...Primul lucru pe care l-as vrea ar fi oglinzi de Prestige...Am postat cateva poze, ca deh! fiecare trebuie sa-si laude...calutul!
                        domnu...era si cazu sa prezentati masina !)
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • #13
                          @CristiXP- LA MULTI ANI, Sefu'! Ai dreptate, dar n-aveam aparat de pozat...Noroc cu fetita care a vrut telefon cu camera...N-am schimbat mare lucru la ea si ma gandeam ca n-are rost sa o expun, intre atatea masini tunate care mai de care! Adevarul ca e sobra, mai ales cand e spalata proaspat, ceea ce i se intampla cam rar! Dar cand i-am facut dus, i-am facut si poze pe care le-am expus cu bucurie!
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • #14
                            La Multi Ani gusi!Sa te bucuri de masina!Arata bine!
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • #15
                              Faina masina ai gusi sa te bucur de ea si de familie!!!
                              Love that colour - e ca a mea!!
                              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google