Loganu' lui gusi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    LA MULTI ANI, GUSI!!!! Frumoasa culoare, mai ales spalata...
    Bine ca ai pus doar cateva poze, ca altfel, ramaneam blocat de gat
    Sa te bucuri de ea.

    Comment


    • #17
      @SSI- Ai dreptate, m-am grabit si am aruncat pozele asa cum le-am facut, fara sa le...indrept! Abia cand au fost postate le-am vazut! O sa incerc sa le refac, sau o sa mai bag altele cand mai schimb o oglinda, ceva..
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • #18
        La multi ani, gusi! Ce am remarcat eu la masina ta, afara de faptul ca-i curata de zici ca acum ai cumparat-o, sunt stikerele cu LoganClub, semnele care ne unesc intr-o mare comunitate de prieteni.
        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

        Comment


        • #19
          La cum arata nici eu nu as zice ca e din 2006...foarte bine intretinuta...sa te bucuri de ea cu placere in continuare

          Comment


          • #20
            Acuma chiar daca "ne-am sucit" sa vedem masina, tot frumusica este!
            Spor la treaba !
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • #21
              Frumusica foc si culoarea imi place la nebunie !
              Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

              Comment


              • #22
                Multumesc de aprecieri! Sticker-ul a fost primul lucru de care am facut rost si suportii de placute, de la COSTIN!
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • #23
                  Foarte frumoasa masina, din poze se vede ca ai grija de ea. Culoarea imi place la nebunie, daca ar mai fi fost la vanzare atunci cand mi-am luat eu masina, tot verde cameleon imi luam, asa a trebuit sa ma multumesc cu gri comete. Sa ai grija de ea in continuare si cat mai multi km fara probleme. Numai bine iti doresc.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • #24
                    La Multi Ani! Acum am revenit din peregrinarile de sarbatori si vad la my ride Loganu' Lui Gusi bravo domnule, felicitari pentru cum ai grija de masina (calutii tai ) Succes & respect

                    Comment


                    • #25
                      Gusi, nimic nou la Loganu' tau?
                      sigpic
                      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                      Comment


                      • #26
                        Pe vremurile astea naspa, mai nimic nou...Astept sa se incalzeasca nitel ca sa pun un parasolar, cred ca negru prinde cel mai bine si sa-i pun gumele de vara... Dupa aia mai pun ceva poze , dar trebuie sa o si spal mititica...
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • #27
                          Domnu' Gusi, pregatirile pentru pescuit cand le incepeti ?
                          B92MHO

                          Comment


                          • #28
                            Ca a dat caldura, am pus un parasolar negru mat-15 lei si niste protectii la portierele fatza...In plus azi am fost la reprezentanta impreuna cu colegul gigitudorake sa ne injecteze dealerii ceara si sa ne monteze protectiile de plastic la aripi.
                            Attached Files
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • #29
                              Pana acuma ai avut probleme cu rugina?

                              Comment


                              • #30
                                Intr`un fel sau altu nu trebuia sa`ti pui reflectorizantele alea pe usi, pt ca, cand o sa vrei sa le dai jos s`ar putea sa le dai cu tot cu vopsea In rest nice, frumoasa culoarea

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google