Loganu' lui gusi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    daca vopeaua e originala nu cred ca o sa fie nici un fel de probleme.Daca au fost revopsite,s-ar putea
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #32
      @ZEVZEC,CRISTI_XP-E vopseaua originala. Nu cred ca e vreo problema, pentru ca le-am mai dat jos sa spal masina si nu s-a intamplat nimic. Cam atata am facut la masina; daca as mai avea bani as pune oglinzi de Prestige si la anul trebuie sa schimb gumele de vara...Sanatosi sa fim!
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • #33
        Gusi...sa te poarte masina in siguranta
        Referitor la protectii...uite aici
        Succes.
        sigpic

        Comment


        • #34
          Frumoasa masinuta S-o stapanesti sanatos!
          INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

          Comment


          • #35
            @fanelutzu-Multumesc! Poate ne intalnim sa vedem ce are fiecare. Mi-am mai montat un stroboscop rosu cu leduri peste a treia lampa stop, dar trebuie sa fac un filmulet, in poza e greu de prins lumina. Sa vad cum strang bani de oglinzi, ca luna viitoare ma cocoseaza Casco, RCA si rovigneta..
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • #36
              Scumpe al naibi asigurarile astea ca au crescut foarte mult in ultima perioada si pe mine ms secat luna aceasta asigurarea +rata la masina dar nu avem ce face daca am vrut masina spor la munca pentru luna viitoare!

              Comment


              • #37
                Culoarea este foarte frumoasa, dar a dracului de greu la intretinut, cred ca daca o speli acum dupa juma de ora se vede praful pe ea. Nu mai spun dupa ce ploua, se face urata rau....... Eu am fost Duminica maine cred ca merg din nou .

                In concluzie, felicitari pentru masina, sa ai grija de ea, benzina si multi kilometri.
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Frumoasa culoarea.Sa o stapanesti sanatos si multi km fara incidente neplacute.Numai bine

                  Comment


                  • #39
                    Oglinzi as vrea sa iau si eu, am vazut la "Frati" cu 140 bucata da' ca aveam pus deoparte pentru masinuta am dat la revizie.. Au cam dat-o in prosteala cu preturile astia ai lu' nea Mircea.
                    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                    Comment


                    • #40
                      Loganu' lui Gusi n-a primit nimic nou, exceptand obligatoriul abtibild livrat impreuna cu RCA pe 6 luni. Va incarc insa un filmulet cu operatiunile de intretinere exterioara desfasurate de Iolanda, cea mai tanara loganista din judetul Calarasi. Pana la proba contrarie...
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • #41
                        nenea GUSI, parca faceam copiii mari sa ne aduca un pahar cu apa la batranete , nu sa ne spele masinile
                        Ce tata mandru trebuie sa fii, cu asa frumusete

                        Comment


                        • #42
                          E foarte atenta la detalii domnisoara ta...parca te vad maine poimaine fara masina ca ti-o cere printesa sa iasa la o sueta cu prietenele
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            @ Sorin_pss- Las' ca te vad eu peste 2-3 ani! Sa ai de ce sa te bucuri!Sanatosi sa fim, si ele alaturi de noi!
                            @valeriu ciprian- Pai se da si ea nitel pe la tzara, pe camp...
                            Last edited by Gusi; 3 June 2009, 22:41.
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • #44
                              Ai ajutor la curatarea masini la mine mai mult o spala tata masina de cat eu!

                              Comment


                              • #45
                                Mici modificari...

                                Salutare! Atasez cateva poze cu mici modificari. In primul rand am inlocuit reflectorizantele galbene de pe bara, cu unele portocalii, care nu par chiar asa de stridente, ba chiar se asorteaza cu semnalizatoarele.( Multumesc inca o data lui Andrei ptr.sfat!) Plus putina folie negra pe embleme.
                                In al doilea si cel mai important rand, am montat o statie CB Stabo-Magnum, de la FANE-CL. Antena este poloneza, cu talpa magnetica si n-a costat decat cateva zeci de lei, dar face treaba buna!
                                Attached Files
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google