Loganu Meu - OT.07.BKL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    scuzati calitatea pozelor sint facute cu telefonu, avand in vedere ca nu am o camera foto digitala, dar cred ca se vad binisor. O sa incerc sa fac sa iasa mai clare.

    astept un vot de la dumneavoastra sper ca va place masina
    Last edited by Bogdan Ionut; 2 August 2011, 10:16. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #17
      frum aeratoare...pune pe spate un difuzor pt bara
      sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

      Comment


      • #18
        Salut, poti sa-mi spui si mie cum se scoate nuca de la schimbator?

        Comment


        • #19
          Salut.
          Tragi de ea in sus si in acelasi timp misti stg/dr pina iese de caneluri.
          Vezi ca ies foarte greu,sa fii mancat si baut
          Numai bine.
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • #20
            Multumesc mult! Cred ca se monteaza la fel de greu
            Last edited by 77sky; 12 September 2011, 09:27.

            Comment


            • #21
              Frumos golanu,la cati mai multi km si bafta in tot ce ti-ai propus.....imi plac la nebunie aeratoarele alea,dabia astept sa le vad in carne si oase
              Vorba este de argint iar tacerea de aur.

              Comment


              • #22
                Originally posted by Andy88 View Post
                Multumesc mult! Cred ca se monteaza la fel de greu
                Salut.
                Nu,se monteaza foarte usor.In ciuda faptului ca se da greu jos.
                Numai bine.
                Un Logan----YNG-----
                Numai bine.

                Comment


                • #23
                  lol la mine nuca s-a spart cind am tras cu forta si pe urma am folosit un cutit si un patent sa tai plasticu ala de e pe levier putina sudoare si neri dar am desfacut-o.
                  Cea noua a aut un manson si 3 imbusuri cu care am fixat-o

                  lol cred ca fata mea cea mica m-ia bulit tasta V de la laptop vad ca mere mai greu
                  Last edited by Bogdan Ionut; 2 August 2011, 22:45. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #24
                    plec in concediu, dupa ce o sa vin o sa pun niste poze cu noile modificari care vreau sa le fac
                    sper sa am vreme frumoasa la mare

                    Comment


                    • #25
                      Concediu placut! Ai facut niste modificari utile si cu bun gust. Poti sa imi spui aproximativ cat te-a dus montatul instalatiei de ac (cu totul)?

                      Comment


                      • #26
                        Foarte tari aeratoarele de pe 308.Vin foarte bine.Sunt necesare ceva adaptari sau vin la fix?

                        Comment


                        • #27
                          Omul a plecat in concediu asa ca iti raspund eu in locul lui.Si-a montat instalatia de ac prin 2010 acu cred ca sunt alte preturi


                          La problema cu Ac-ul la Preferance va spun eu ca mi-am montat, am luat instalatia de la dezmembrari 450 euro+ manopera 500 lei la montaj intrand in acesti bani si schimbarea curelor ca aveam 57.000 km.
                          Instalatia are cca 1 an de cand e montata si merge perfect. Montajul facut in Slatina - Olt
                          Vorba este de argint iar tacerea de aur.

                          Comment


                          • #28
                            asa baiatu s=a intors din concediu, sa punem niste poze cu masina la spalat inainte de concediu (pregatirea ) si cu ea in parcarea hotrlului , unde numaru meu a facut multi admiratori )
                            Attached Files

                            Comment


                            • #29
                              incerc sa montez pe Loganu meu un tunel de frana de mana+frana de mana de laguna, baiatu e acum in chinurile facerii.
                              O sa revin cu poze dupa ce termin.
                              Multumesc lui SIBIANU pentru sfaturi
                              O sa revin cu poze promit

                              Comment


                              • #30
                                aeratoare 308

                                Scuze am fost in concediu.
                                Da trebuie mici modificari ca sa montezi aeratoarele.
                                Scoti vechile aeratoare din bord inclusiv cilindru ala de plastic care vine in conducta, apoi pilesti usor si cu grija (prin incercare am facut eu) marginile la gauri.
                                Tai aeratoarele de 308 la nivelul celor de Logan eu l-eam taiat cu 1-2 mm mai mari si l-eam pus fortat ca sa stea etans pe conducta si mere, baga aer mai puternic asta de 308 si sint si mai estetice.
                                Sa incerci sa le iei de la dezmembrari ca sint mai ieftine, ca asta de la reprezentanta e 160-170 ron unu .
                                Cam asta e.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google