Loganul Meu MCV, B-71-BMR, Dupa 3 Ani De Imbunatatiri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Foarte detaliata prezentarea masinii,felicitari . Arata bine masina

    Comment


    • #32
      Originally posted by Mishu View Post
      Foarte detaliata prezentarea masinii,felicitari . Arata bine masina
      Iti multumesc.
      Crește inima în mine când văd că vă place mașina... mă simt ca un tatic mândru....
      Si nu, nu sunt țăcănit, sunt si mai mandru de fetița mea...
      Vă mulțumesc, și astept în continuare sugestii...

      Ce mi-am propus sa fac din ianuarie:
      1- Pleoape faruri, schimbat cadranele cu cele de duster.
      2 - Sistem autoleveling faruri (danielm76 se va ocupa de asta, piesele exista, sunt custom pt logan, deci se poate).
      3 - Xenon cu lupa speciala pt proiectoare, 50W dar 3000k. La fel, saracul Daniel va fi responsabil.
      4 - Iluminare podea pt locurile din spate (nu am gasit inca o solutie sa ma multumeasca).
      5 - Stropitoare far Octavia 2, cu motoras si iesire automata din bara. Am vazut un logan alb pe youtube care are asa ceva, parca cu numar de Timisoara. In proiect, se poate face.
      6. Poate - geamuri fumurii sau ionizate.
      7. Scos (de tot) butucurile alea nenorocite de la usi, ca m-am saturat sa mi se tot sparga masina !! Am alarma cu pager care e de mare ajutor, nu apuca sa ia cine stie ce, dar sa repari o usa pe casco de cate ori baga un idiot surubelnita in butuc e un calvar !!
      8 - Incercat cumva sa omologhez farurile.
      9 - Incert. Mai vedem.

      Astept cu mare interes sugestii, pareri, idei, pentru care va multumesc anticipat !
      Last edited by budaipmihai; 23 December 2011, 02:24. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #33
        pai la usile fata ma refer sa gauresti fata de usa..sa le pui acolo in spatele oglinzilor..eu zic ca s-ar vedea mai bine
        low....&.....slow

        Comment


        • #34
          Sarbatori Fericite la toata lumea, si un La Multi Ani cu multa sanatate si realizari !

          Comment


          • #35
            Salut.
            Ai putea pune ceva poze din care sa reiasa mai bine puterea lupelor si de cat de bine fac lumina?
            In rest masina arata super ok.
            Numai bine.
            Un Logan----YNG-----
            Numai bine.

            Comment


            • #36
              Originally posted by Augustin-Yng View Post
              Salut.
              Ai putea pune ceva poze din care sa reiasa mai bine puterea lupelor si de cat de bine fac lumina?
              In rest masina arata super ok.
              Numai bine.
              Iti multumesc pt aprecieri.
              In afara de pozele pe care le-am pus aici, nu am mai facut altele. Si oricum, poza e poza...
              Daca vii vreodata prin Buc, anunta-ma cu o zi inainte. Imi fac cu placere timp sa le vezi... doar sa fie seara.

              Comment


              • #37
                Pt vt n-ai pt ce! ;) Un an nou fericit! si masina e bestiala succes pe mai departe ai inceput bine poat' sa zika oricine ce vrea d masina ta e BELEA!
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Originally posted by chris-chris View Post
                  Pt vt n-ai pt ce! ;) Un an nou fericit! si masina e bestiala succes pe mai departe ai inceput bine poat' sa zika oricine ce vrea d masina ta e BELEA!
                  Iti multumesc frumos. Am intrat la tine si am vazut-o si pe a ta. Loganul este pretabil la imbunatatiri si modificari, si in nici un caz nu e cazan, sau cum i-ai spus tu. O sa vezi in timp, o sa fii foarte multumit de el.
                  Multumesc inca o data pentru aprecieri.

                  PS. Vad ca am de la un user vot negativ. Nu e problema, dar as fi vrut sa stiu ce nu i-a placut la masina.... vorba aia, criticile sunt constructive...
                  Poate colegul nostru binevoieste sa revina cu comentarii. As aprecia....

                  Comment


                  • #39
                    de unde ai luat polita ???e speciala pt mcv?
                    fara

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by spanu View Post
                      de unde ai luat polita ???e speciala pt mcv?
                      Polita am luat-o de la reprezentata Dacia, a durat 2 luni pana a venit la comanda, si a costat 5 milioane (500 Ron).

                      Comment


                      • #41
                        Ms pt incurajari!;) Ai 2 voturi negative dar oricum nu le baga in seama ,unii dau vot negativ doar pt ca sunt invidiosi si vor sa-ti faca rau intr-o oarecare masura!
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Asa cum am spus, nu am absolut nimic impotriva voturilor negative, doar d-aia am pus poll. Criticile sunt constructive. As fi vrut sa stiu ce nu i-a placut colegului nostru, cine stie, poate are dreptate...
                          Primul negativ a fost dat din greseala.
                          Fratilor, astept idei....
                          Nimeni ?
                          Last edited by 77sky; 10 January 2012, 08:34.

                          Comment


                          • #43
                            Eu unu zic sa-i arunci folie pe geamuri si sa colantezi V-ul acela de pe bara din fata! La asta ma refer!
                            Attached Files
                            Last edited by chris-chris; 28 December 2011, 15:02.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              de inceput totul ok! spor in continuare la modificari


                              Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                              http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                              Comment


                              • #45
                                Salut . De la mine, spor in continuare la modificari si un vot pozitiv pentru efortul depus pina acum .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google