Loganul Meu TM-11-MCC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai si pozele!? Unde sunt?

    Comment


    • Multumesc pentru aprecieri,o sa vina si pozele dar sunt la munca si nu prea am avut timp sa le fac dar cu siguranta vor veni in 2-3n zile.............o saptamana frumoasa tuturor!!

      Comment


      • Nici o parere??????????

        Comment


        • Daca vrei o parere sincera....scapa de ledurile din bara fata, ia niste arcuri...in rest..drumuri bune;)

          Comment


          • Eu sunt mai "pe invers": imi place cum ai pus ledurile. Ia-ti si o "barbita" din aia de Sandero si baga ledurile in ea. Te-am vazut prin oras. Imi place ca iti tii masina ingrijita. Personal as renunta la chestiile alea cromate de la pedale si de la capacul de la buson.
            Ce e chestia aia din stanga (poza 6)?
            The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

            Comment


            • Arata bine luminile de zi dar cred ca sunt prea expuse acolo. Le poti lovi usor de borduri. Eu le puneam in bara unde e gila de jos in stanga-dreapta numarului. Dar arata ok. Cat au costat?

              Comment


              • JREwing,este pedala de repaus am montat-o ca sa protejez mocheta in aceea zona.

                Comment


                • M-am „iesprimat” greșit. Am văzut pedala, dar voiam să întreb - de fapt - despre „chestia” de pe bord, din stânga. Scuze...
                  The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                  Comment


                  • Frumoasa masina dar renunta la cromul ala de pe exterior , arata ca dracu ... sincer .
                    sigpic

                    Comment


                    • JREwing,chestia de pe bord este un termometru in/out cu ceas si calendar!!!!!!!!!!

                      Comment


                      • OK. Poate reusesti sa maschezi un pic mai bine firul. Da mai multe detalii: de unde ai luat-o si cum ai facut montajul.
                        The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                        Comment


                        • Am incercat dar asta a fost cea mai simpla abordare de montaj,firul este tras in partea frontala si fixat pe suportul numarului de inmatriculare si sa sti ca eroarea esre de 0.5 grade probat si de luat am luat produsul de pe net dar nu mai stiu exact de unde .

                          Comment


                          • Originally posted by JREwing View Post
                            OK. Poate reusesti sa maschezi un pic mai bine firul. Da mai multe detalii: de unde ai luat-o si cum ai facut montajul.
                            asa ceva e pe okazii la 28 lei, am vazut mai devreme.

                            Comment


                            • Zilele trecute am reusit si eu sa schimb sprituitoarele cu cele de pe Logan 2 tip perdea si rezultatele sunt mai mult decat satisfacatoare.....)))))

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google