LOGANUL Si RULOTA

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • chiar ca nebunie....

    Comment


    • Rusalii 2012

      Sautare!
      Am fost pentru prima data cu Loganul si rulota la MUNTE. Am fost in Valea Cerbului de duminica pana luni. Sambata am lucrat.
      La dus a fost mai greu, dar la intoarcere... o placere ... la vale spre Bucuresti.
      La intoarcere din Valea Verbului pana la Autogara Militari am facut 2ore 30 min.
      La dus am facut tot vreo 2-3 ore, iar dupa Campina am trecut-o pe benzina.
      Attached Files
      Last edited by DHL; 6 June 2012, 00:06. Reason: mai adaug o poza
      Dacia Logan 1.4 MPI Laureate

      Comment


      • Pfiu, ce pofta mi-ati facut cu rulotele voastre. BRAVO! Deja am deranj in familie
        @ Petroman: am si eu un Logan MCV 1.5 dCi 85 CP, din 2008. Spune-mi cum ai simtit modificarea soft la masina ta. Merita sau nu merita facuta resoftarea, avand in vedere ca 95% circul in oras...

        Comment


        • Salve amicii .. ce facem ?? ?!?!?!? ne pregatim intens de concedii ....... vine vara soare mare gagici etc,. gratarele - eu deja am inceput usor usor sa ma pregatesc ... succes la toti
          -----------------------------------------------
          www.atlantic-studio.ro - Filmari & Foto profesionale

          Comment


          • am fost intr-un mic concediu la mare in navodari....
            La camping Pescaresc, lasa de dorit am platit pentru 4 persoane ci 2 copii 180 lei de luni pana joi nu avea apa calda,toaletele neingrijite,plaja neamenajata foarte multe scoici trebuie mers cu papuci pana la apa...in schimb foarte multa umbra in camping..Pe inserate foarte multi tantari nu se poate sta afara ca te distrug..
            Una peste alta a fost frumos cand ai toate conditii in rulota si nu ai nevoie de ale lor...si sper sa mai fac o iesire la mare anul asta dar sigur nu aici...am pus si ceva poze ....Concedii placute la toti colegii
            Attached Files

            Comment


            • Harybald..cu parere de rau iti spun ca ai luat teapa cu acel camping pescaresc.
              Trebuia sa te duci la GPM Camping,vecin cu cel pescaresc si acolo aveai toate conditiile.
              Ieri am venit de la mare si cu toate ca am stat la hotel de data asta, tot am trecut prin GPM sa vad care mai este treaba,ca acolo am fost acum 2 ani la cort.

              Comment


              • harrybald - si eu vroiam sa merg la pescaresc , dar auzisem de conditiile de acolo si m-am razgandit .CIca hanul piratilor este inchis de tot ..... iti dai seama ca unde merg eu la camping S - e alaturi de hanul piratilor - cred ca o sa fie foarte aglomerat la camping s anul asta.... ce campinguri bune mai sunt pe litoral ? in afara de zodiac si elodia care nu-mi plac deloc . Imi place cand merg in concediu la mare sa fie un camping cu atmosfera de concediu adica.... copacei pitici , salcii , lume de jur imprejur care mai de care cu gratare unu sa bea bere . altu sa joace bermington altu mingea etc... Am incercat acum vreo 3 ani la zodiac chestia asta . dar cu parere de rau nu exista atmosfera de concediu acolo - ca ex: copaci inalti PLOPI..... umbra multa indr-adevar dar PLOPI.... ( parca eram in spatele blocului la mine acasa) ... toata lumea dormea pe la 13 ... liniste de mormant in camping... NU-mi place asa ceva./ ... sorry nu vreau sa deranjez pe nimeni care merge la acest camping ....... In rest astept 30 iulie cu nerabdare ....sa pot pleca si eu ...
                -----------------------------------------------
                www.atlantic-studio.ro - Filmari & Foto profesionale

                Comment


                • intradevar teapa dar a fost bine pana la urma....nu ma plang...la camping s mia cerut cu 100 de lei mai mult pe aceiasi perioada si aceiasi persoane...
                  Janks sunt multe....de exemplu camping lebada; ena ; s;pescaresc;holiday;si mai este unul chiar la intrare in mamaia daca nu ma insel ii spune "turist" si anul asta avea ceva rulote dar mai mult stationare deci presupun ca este ffff aglomerat pe timpul sezonului.. deci ai de unde alege stai linistit......
                  da Marian ai dreptate dar am avut o ambitie sa cheltui cat mai putin posibil avand in vedere ca am investit destul rulota ca sa am absolut toate conditiile si sa nu depind de nimeni si nimic doar de un loc sa stau linistit legal sa nu platesc amenzi....

                  Comment


                  • salut
                    luna viitoare dupa data de 9 intru in concediu si plec la plimbare . anul acesta vreau sa merg pe cheile bicazului , una - doua zile . as vrea ceva locuri campare cort in zona locuri sigure si cat de cat amenajate , iar de acolo in sus spre maramures sau dam cu zaru pe harta , nu stiu
                    multumesc si la intoarcere am sa pun ceva poze

                    Comment


                    • Stie cineva vreun camping pentru cort bun la mamaia?Preturi,ceva daca se poate.
                      "light up the darkness" Bob Marley

                      Comment


                      • Am mai spus,,,recomand GPM Camping Holiday,,are muuulta umbra,,liniste si e foarte curat.

                        Comment


                        • marinica pune si preturile de la GPM!

                          Comment


                          • http://www.gpm.ro/flash.swf ..... anul asta am fost la hotel...dar am fost cu un prieten Miercurea trecuta la GPM ca sa vad care mai este situatia si sa ii arat si lui ca acolo daca ai o rulota faci o vacanta de vis.

                            Comment


                            • sau ptr rulote sunt locuri putine? GPM se bazeaza pe casute,cabanute,locuri de cort si multa liniste in rest!

                              Comment


                              • Au si locuri pt rulote garlaaaaaaaa plus ca au mai crescut salciile alea de acum 2 ani cand am fost ultima data si este si mai multa umbra.

                                Astea sunt cateva poze de acolo... http://www.loganclub.ro/forum/showpo...0&postcount=56

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google