Lucruri Pe Care Nu Le-ati Descoperit Inca La Noul Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by vasile.23 View Post
    Da, dar la cele mai multe da un beep, clipeste cateva secunde si gata... Dar dacia e dacie...
    hai mai da-le dracu'. Avem treaba ca de ce clipeste la atentionarea de polei si nu face altfel. Fiecare gama isi face diferit brizbrizurile asa de dragul diversitatii si a tentativei de unicat. Acum iar ne legam de orice c......
    vasile.23: tu vroiai un fulg la display, eu vroiam un om de zapada iar einstein vroia un brad de craciun ca si simbol. Eu zic sa faca dacia masini personalizate si fiecare pune ce vrea unde vrea.
    Last edited by pilifida; 12 December 2014, 12:18.
    sigpic

    Comment


    • Rău că le ai pe maşină, mult mai rău când nu le ai şi tânjeşti după ele ..., întotdeauna vor fi clienţi greu (imposibil) de mulţumit.

      Comment


      • una e sa zici ca nu iti place si alta e sa zici ca aia e de tot rahatul ca nu a pus un pom impodobit in loc de fulg sau in loc de clipoceala
        sigpic

        Comment


        • Asa popor, asa masina
          sigpic

          Comment


          • Fulgul era cel mai logic semn de pus... De fapt e un fel de steluta ce simbolizraza gheata...

            Pilifida, tu esti fanatic cand e vorba de dacia... Chiar bolnav... Este asa de greu sa accepti ca sunt foarte multe lucruri facute cu dosul...

            Comment


            • Da, sunt fanatic cand vad pretentii talambe. Si astia de la mobexpert sunt de rahat ca nu au un birou triunghiular jumate din lemn de cires si jumate din lemn de castan.
              sigpic

              Comment


              • deci tu ai intuit din prima ce inseamna palpaitul semnului ? Si nici nu te deranjeaza ca palpaie nonstop cand e frig ? Ca vad ca pana acum tu esti singurul caruia i se pare normal tot la dacie...inclusiv rugina

                Comment


                • Acel palpait nu este nonstop. El palpaie in plaja -3 ... +3 grade.

                  Comment


                  • Suficient

                    Comment


                    • daca citesti, ieri sau alaltaieri am scris clar ca vopseaua si lacul e de tot rahatul pe gama asta noua! De ce m-ar deranja ca palpaie? E logic sa palpaie cat timp temperatura favorizeaza poleiul. E logic sa te atentioneze cat trebuie. Pe de alta parte daca ai cu nervii si nu siporti sa clipoceasca ceva, dai un click pe buton si vezi cati litri ai consumat. simplu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nu ma poti convinge sa imi placa ceva ce nu imi place.

                        Comment


                        • nici nu vreau si nici nu ma intereseaza. Dar ma enerveaza pretentiile absurde
                          sigpic

                          Comment


                          • Nu vă enervaţi inutil, fiecare doar şi-a expus propriul punct de vedere. La urma urmei, nu putem să avem toţi aceleaşi preferinţe..., ar fi chiar anormal.

                            P.S Parcă văd că şi pe la VW este cel puţin unul care se plânge de prezenţa fulgului de zăpadă, motivând că ar fi preferat ca acesta să clipească, nu de alta..., dar ca să-l observe mai bine.

                            Comment


                            • La vw emite si un semnal sonor cand incepe sa clipoceasca prima data. Oricum functia mi se pare utila.

                              Comment


                              • la cate bipaie la mine in masina, asta mai lipsea )

                                (martorul de benzina, butonul de gpl, centura, usa deschisa, frana de mana, detectorul radar, depasirea limitei de viteza pe GPS, conectarea telefonului pe BT, erori noi in TdB, senzorii de parcare)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google