Lucruri Pe Care Nu Le-ati Descoperit Inca La Noul Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Motorina?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • Ceva asemanator la injectie cred care e tot delphi ?

      Comment


      • injectia nu mai este delphi pe logan 2
        laureate 1.5l, albastru marin

        Comment


        • @gutu1: Ne spui până la urmă despre ce asemănare este vorba, chiar dacă sună un pic maliţios.

          Comment


          • Originally posted by gutu1 View Post
            azi m-am interesat de tuning la dci -ul meu. cu ocazia asta am aflat ca exista o legatura intre logan dci si porsche cayenne. ghiceste cineva? care este?
            Ambele au patru roti si un volan ?
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • Trebuie descoperit.
              Poate acelas sofer.


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              sigpic

              Comment


              • as vrea eu. nu stiu cun sa explic dar va prindeti voi. este vorba de ECU. tuning pe ea se face aplicand procedura ca la porsche cayenne. revin cu informatii cand rezolv tuningul in ianuarie

                Comment


                • Sincer nu am înţeles nimic. Este ca şi cum ai spune că atunci când alimentezi cu carburant, desfaci buşonul de la rezervor şi la Logan, dar şi la Porsche Cayenne.

                  Comment


                  • Aceasi procedura se aplica si la Matiz


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    sigpic

                    Comment


                    • La K9K de pe x52 injecția e Bosch EDC17C42, am mai scris de câteva ori.
                      Există injecție delphi euro4 pe Logan II dar nu pentru Europa
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Originally posted by stoicanu View Post
                        Daca vrei sa intri in masina si apesi o data pe telecomanda se descuie numai usa de la sofer daca mai apesi inca o data se descuie toata masina. Cand te dai jos din masina se descuie numai usa pe care cobori , daca vrei sa descui toata masina apesi pe butonul din bord.
                        Salut! Mi-am activat şi eu funcția de deschidere inteligentă a uşilor. Când apăs o dată pe telecomandă, nu se deschide nicio uşă. Dacă apăs a doua oară, se descuie toate. În schimb, din interior, se întâmplă aşa cum ai spus....

                        Sent from my Android using Tapatalk

                        Comment


                        • Ai activat "functia" pentru alarma oem, sunt 3 "chestii" care seamana dar fac altceva iar cel cu clipul a dat clic mecanic(fara sa stie sau sa citeasca).
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Originally posted by t0rquemada View Post
                            La K9K de pe x52 injecția e Bosch EDC17C42, am mai scris de câteva ori.
                            Există injecție delphi euro4 pe Logan II dar nu pentru Europa

                            eu am injectie siemens, de ce?
                            laureate 1.5l, albastru marin

                            Comment


                            • Pentru că ai motorul în varianta de 90Cp.

                              Comment


                              • merci de raspuns
                                laureate 1.5l, albastru marin

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google