Lumini LED Pozitii, Plafoniera, Numar Etc

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @alex-comisaru - ar fi indicat sa imi trimiti setul ca sa iti dau tot un set nou sa nu fie cumva mici diferente de temperatura a culorii.
    Imi scrii acolo in plic ce sa mai trimit ca sa imi amintesc. Din ce am inteles un LED albastru tip W5W de 1W.

    @Shenny - sa te lumineze fara probleme!
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • bine domnu, am inteles.m-ar interesa o lumina la plafoniera asa:http://www.loganclub.ro/forum/showpo...9&postcount=71
      un pret ? si ce este?un led sau mai multe?dupa raspunsul asta,iti pun leduriile si ma decid si cu plafoniera
      Last edited by alex_comisaru; 30 January 2009, 17:28.

      Comment


      • @alex comisaru in aceea masina era aprinsa o plafoniera cu montaj custom de aproximativ 20 led-uri si mai era prezenta iluminarea pedalierului si locul de picioare al pasagerului cu 2 baghete a cate 30 led fiecare.
        Plafoniera alba la intensitatea aia costa 40 ron iar albastra costa cam 45.

        A inceput sezonul de reparatii! Aveti in poza un buton care a venit la reparat dupa ce a fost "modificat" incat sa lumineze rosu! Bineinteles ca in conditiile respective nu a mai putut fi modificat si va trebui cumparat unul nou, deci ganditi-va de doua ori pe mana cui va lasati masinile ca in final va va costa mai mult!
        Attached Files
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • tocmai am primit si cea de a treia comanda de la Soran.
          Super multumit.
          Apelati cu incredere. Nu dati banii pe prostii din bazar.

          Comment


          • Originally posted by Soran View Post
            Explicatii ca sa nu se creeze confuzii.
            In poza aveti asa:

            1. Led high power cip dublu 1W alb;
            2. Led high power cip dublu 1W albastru;
            3. Led superflux multichip cu lupa 90 grade alb;
            4. Led superflux multichip fara lupa 100 grade alb;

            Ca temperatura de culoare:

            1 -lotul actual este la reducere mai sunt cateva seturi, lumineaza alb mai cald.
            2 -albastru royal o culoare deosebita si puternica nu se compara cu albastrul de la ledurile de pe piata;
            3 -alb rece fara tenta albastra
            4-alb rece fara tenta albastra

            Preturi per set:
            1- 25 ron momentan;
            2- 35 ron;
            3- 25 ron;
            4- 25 ron;

            Ca intensitate: 1 si 2 cele mai puternice, 3 si 4 ceva mai slabe dar mult peste ledurile cu lupa de 10mm care se gasesc pe toate drumurile.

            Led-uri din categoria 1- Led high power cip dublu 1W alb; mai aveti? Pretul e tot 25/set?

            Comment


            • @soran nu cred ca mai trimit leduriile ca nu mai fac figuri....poate or fost "racite" cind a fost frigul ala.mai stau putin sa vad ce mai "luminez" .cand mai fac figuri luam altele noi si am rezolvat problema

              Comment


              • @ Adi Florin - da, mai exista!
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • Pretul e tot 25 ron/set? De unde se ridica marfa in Bucuresti? Azi (Duminica) se poate face o tranzactie?

                  Comment


                  • Duminica nu se poate. Pentru comenzi mici pana in 10 seturi ne sunati pe unu din noi aveti numerele in zeci de locuri si stabilim.

                    Pentru cei din Brasov, Sinaia, Predeal etc daca doriti ceva din domeniul ledurilor o sa fiu in zona la o lucrare timp de o saptamana, asa ca ne putem intalni sa va dau leduri, pozitii, lampi plafoniera etc sa nu mai platiti transportul. Daca vreti si altceva inafara de lucrurile comune sa ma anuntati ca sa iau la mine!
                    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                    Comment


                    • Stocul de LED-uri W5W alb si alb cald a fost epuizat, mai exista doar albastru royal 1W si alb rece 4cip.
                      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                      Comment


                      • Am becuri Philips vision plus în far ce leduri ai pentru aşa ceva?(să se potrivească) Cât costă?

                        Comment


                        • Orice led pui acolo se va vedea ceva diferenta. Din ce am eu iti recomand unele care sunt 25 ron setul. Dar se va vedea o mica diferenta.
                          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                          Comment


                          • salut Soran , am 2 baghete de leduri de pus sub bord..dar e c`am complicat cu montarea.
                            ma ajuti cu un sfat cum sa le montez ?..sau chiar sa vin la voi sa mi le faceti.
                            numai bine.

                            Comment


                            • Ce baghete sunt cum arata? Ai o poza? Sunt cu alimentare la 12V?
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • Led high power cip dublu 1W alb cand o sa mai aduci o data orientativa ca vreau neaparat sa imi iau.
                                Ms mult respect

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google