Luzarii De Pe Electrolizei

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Luzarii De Pe Electrolizei

    Dupa parera mea este un serial mult mai bun decat cel cu roboti.
    Avand in vedere ca au in spate si 9 sezoane de episoade la radio.

    Episodul 1
    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


    Episodul 2
    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


    Episodul 3
    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
    Fara Semnatura.

  • #2
    hmmmmm interesant
    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

    Comment


    • #3
      Dap dap, sunt tari tipii.
      Super Oferte Accesorii Logan

      Comment


      • #4
        Hai ca merge si asta!

        Comment


        • #5
          par a fi aceiasi oameni care facusera acum cativa ani reclamele la erdeesh
          link
          internal combustionizer

          Comment


          • #6
            super tare, oricum mult mai frumos decat robotii..
            "PH-66-SIX"
            Dacia Golan 1.4

            Comment


            • #7
              alte cateva episoade
              prima zi de scoala
              obiceiuri de paste
              8 martie
              sigpic

              Comment


              • #8
                @zeegermans poi de acolo au plecat.si da ,sunt aceeasi.
                @nicu rcn alea au fost niste incercari , acum este ceva oficial.la fel ca robotii o sa aiba cate un serial in fiecare saptamana.

                Mi se par mult mai ok astia decat roboti pt ca au glume "neobscene" ,fara injuraturi.
                Fara Semnatura.

                Comment


                • #9
                  Mi se pare sec rau asta. Pentru cine nu stie, un singur tip face toate vocile.

                  Votez "robotzi" pe primul loc.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • #10
                    mi.am dat seama ca sunt niste incercari, dar am zis sa le vada si restul lumii
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Mie nu mi-a placut niciodata RObitzi... . Mereu mi-a placut de astia chiar de atunci cand nu aveau inca videoclipuri.

                      Comment


                      • #12
                        robotii is una, astia-s altceva. nu prea merge comparatia.
                        reclamele erdeesh erau tata lor
                        internal combustionizer

                        Comment


                        • #13
                          Buna ziua,
                          rugamintea noastra a celor care producem Luzarii de pe Electrolizei ( Bulan Media si REEA ) este sa citati canalul oficial al proiectului 100% transilvanean care este http://www.trilulilu.ro/bulanmedia/

                          si sa nu dati linkuri spre alte situri de videosharing care au furat animatia.
                          Singura legatura cu Robotzii este ca amindoua proiectele sunt animatii si cam atit.
                          In rest suntem siguri ca piata din Romania ar mai avea nevoie de vreo citeva zeci de astfel de echipe care sa animeze si poate in acest fel seceta din animatia romaneasca ar disparea.

                          originalul este aici : http://www.trilulilu.ro/bulanmedia/
                          Cu respect,
                          coproducatorii Luzarii de pe Electrolizei
                          Last edited by Seba; 15 December 2011, 01:59.

                          Comment


                          • #14
                            Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
                            internal combustionizer

                            Comment


                            • #15
                              internal combustionizer

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google