- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa-l folosesti cu placere!

    Comment


    • Merci Bogdane !!!!! Se aude super, se potriveste perfect cu interiorul, dar graba strica treaba : NU are senzor pentru telecomanda, si se pare ca nu mai voi putea sa folosesc telecomanda de pe volan si cea de pe cotiera. Daca e cineva interesat de ele si ofera un pret decent, le vand ! ! !
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • Sa il folosesti cu placere. Ai reusit sa vorbesti cu tipu de la Ager Service? Vine vremea naspa si e urat sa nu iti mearga 2 linii de la dezaburire) Fac cinste!!
        My turbo lag, give your MPI, a chance

        Comment


        • Andrei chiar am uitat, promit ca ii dau mesaj, ca si eu am problema asta.
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • MVP'ane, unde este eleronu' de pe luneta????
            Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

            Comment


            • A decolat? :|
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • Vorba lui matheo, mai avea putin si isi lua zborul !!!!!!!!!, pana nu il modific (rectific) sa ii dau forma exacta a lunetei, sa nu mai stea tensionat nu il mai montez, e pus la pastrare la "boxa" de la subsol !!!!!
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Cine imi recomanda si mie un cablu de diagnoza bun pentru laptop, nu pentru bluetooth. Cu care sa citesc erorile, sa vad si eu temperatura motoruluilive in mers si eventual sa activez alte functii? si eventual de la cine sa-l cumpar. Respect !!!
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • Domnu, ai un mesaj pe messenger, daca poti sa ma ajuti! Respect!
                    MY CLA

                    Comment


                    • interfata OBD !!!

                      Are cine va idee, interfata OBD din poza este potrivia pentru loganul nostru?? scrie pe ea asa : Multi-Potocol, EOBD, OBD, CAND, OBD 2.
                      Attached Files
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • MVp , ma scuzi , dar vad ca te agiti tare rau cu mufaraia asta obd ) . Te duci la cine vinde cu un laptop si o testezi pe masina . Aia din poza de mai sus este a colegului TheSting de pe ********* , in principiu ar fi ok , nu vad de ce sa nu iti mearga , dar stiu ca stingu zicea ca nu are cd-ul la ea si care doar mufa

                        Comment


                        • Noutatii pe 2013 ! ! !

                          Nu stam deloc in 2013 !!! Azi s-a montat si stopul pe frana "lexus style" marca DRAGMAN, maestrul in leduri ! ! ! Se vede belea, 100 de cristale rosiiiiiiiiiii ! ! !
                          Maine soseste si volanul de ph2 pe care cred ca-l voi monta dupa ce il voi imbraca in piele ! ! ! Am mai primit si polita spate pentru modelul cu 2 centuri (ca sa nu mai am bulbul acela format de a 3-a centura pe care oricum am scos-o) de la Cosmin UAU ! ! !
                          Attached Files
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • 90 , nu 100 ) SUPER!!!
                            MY CLA

                            Comment


                            • 85 ) mai numara odata

                              Comment


                              • 85 am numarat si eu ). Super stopul asta... vreau si eu )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google