- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Merci Vyalli, ea era sigur, merci de apreciere. Inca mai intoarce privirile murdara, julita si peticita asa cum este acum? Eram la Viva si fiind weekend era full parcarea si acolo am gasit loc, cu vedere la sosea ! ! ! De unde atata all season, sunt pe slicurile de vara, nu le-am dat jos toata iarna, am intrebuintat 207-le iarna asta, si nu am mai montat jantele Sinaia(nume predestinat de jante de iarna la logan :P) pe logan ! ! !
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • pai eu veneam de pe soseaua berceni si imediat cum am facut dreapta spre oltenitei s-a vazut bine si dadea bine acolo... lasa ca da bine de la distanta....mai intai jantele dupa masina ))))))
      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

      Comment


      • hai boss cand te apuci de treaba[vopsit]?!sunt curios ce culoare o faci:-?
        AdY_JmL_2015

        Comment


        • Pai de vopsit nu ma apuc pana nu termin cu tehnicul (ambreiaj,ulei cutie, ulei servo, spoiler spate+difuzor aer ph1 si alte nimicuri) ! ! ! Cat despre culoare sigur va fii un VERDE, ori cel de fabrica cu putina perla CAMELEON COD TE51F, ori verdele de la masina din promo-ul de la GSP TV (porsche-anul'), un verde foarte inchis, lucios si placut ochiului ! ! ! Respect ! ! !
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • O masina ingrijita din toate punctele de vedere, d'abea astept sa o vad vopsita! Mult succes!

            Comment


            • Piese ! ! !

              Merci Jelly pentru sustinere , momentam strangem piese pentru partea tehnica : Pivot Furca Debraiere Ambreiaj - REPER Numar 26 in schema ! ! ! Multumesc pe aceasta cale lui Alessandro "the Master" ! ! ! Maine vine si Sachs-ul ! ! !
              Attached Files
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • Asta e ca sa nu mai scartaie cand apesi pedala ???
                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                sigpic

                Comment


                • pai tu ce crezi george, cam asta ar fii solutia din cate am auzit eu, si este si destul de ieftina ! ! !
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • sa-mi spui sa-ti dau niste coduri de vopsea verde. d'alea de care stiu eu. si sa fiu on: mie imi place pana acum, astept sa vad cum este cu difuzor si alta culoare. spor

                    Comment


                    • mvp niste poze cu golanca pe anu asta??

                      Comment


                      • pai e murdara, julita, dar o sa fac un efort sa mai urc ceva poze recente ! ! !
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • A venit si ambreiajul Sachs de la Evali Daniel ! ! ! Multumesc mult ! ! !
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • cati km are de il schimbi!?

                            Comment


                            • A mea are 300.000 si nu l-am schimbat) Dumneata ce faci?

                              Comment


                              • din cauza cotierei schimba ambreiajul sta cu o mana pe cotiera, una pe volan, si piciorul sprijinit pe ambreiaj "like a boss" )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google