Magazin Ochelari Bucuresti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Magazin Ochelari Bucuresti

    Salut. De curand am fost la un oftalmolog (de fapt optometrist), care mi-a facut enjde mii de teste, si a ajuns la concluzia ca am nevoie de ochelari, pentru dioptrie mica (0.5 la ochi drept si 0.25 la ochi stang), cu filtru de PC si antireflex . Eu acum am citit pe internet ca fitru PC e o vrajeala, dar sa zicem.
    Si acum, caut un magazin de ochelari, cu preturi decente si servicii de calitate (mai ales ca cer aceste lucruri, antireflex, si filtru PC, care nu prea le poti verifica singur, si te pot prostii). Cine are idee de un asemenea magazin in Bucuresti, il rog sa imi spuna. Nu imi recomandati magazine din Mall-uri, ca acolo platesc chiria spatiului in acel cost de ochelari. Astept recomandari. Multumesc.
    Logan Ambition 1.6 8V

  • #2


    aici e o tanti doctor foarte meticuloasa, du-te si mai fa-ti un control, parca tot tacamul era fo suta de lei, preturile nu sunt nesimtite, sa nu cumva sa-ti iei heliomati ca sunt cam cea mai proasta alegere, se inchid doar daca raza de soare pica direct pe lentila.
    cabinetul e foarte mic insa doctora e excelenta, o sa-ti faca si fundul de ochi cu picaturi speciale.
    tie ti-a facut doar la dioptron ?
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • #3
      Pai cu 2 aparate mi-a facut. Dar nu ma pricep de care era. Destul de mare aparatul. Iar celalalt era unul mic, portabil. Nu stiu daca a facut fundul de ochi, sau tensiunea oculara. Pai asa la oftalmolog m-as duce cu bilet de trimitere, tanti de-acolo nu lucreaza cu CASMB ? Desi nu cred la cat de mic este cabinetul.
      Logan Ambition 1.6 8V

      Comment


      • #4
        ia legatura cu userul GOLAN91

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google