Magazin Piese Auto Online

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Magazin Piese Auto Online

    Salutare, sper sa nu gresesc daca pun aici un site despre care as dori sa va pun cateva intrebari.. Trebuie sa schimb discurile si placutele masinii si sa le inlocuiesc cu unele Brembo(nu din fite sau altceva, pur si simplu pentru o siguranta sporita). Ideea e ca am gasit pe site-ul www.piese-auto.ro componentele necesare la preturi foarte avantajoase. Intrebarea este una clasica: Sunt originale macar? A mai comandat cineva de pe acest site? Si care a fost parerea legata de produsele vandute.
    Disc
    Placute
    Dimensiunile sunt ok? Sa ma incumet sa trimit comanda?
    Astept raspunsuri. Multumesc anticipat!

  • #2
    In cazul in care nu vrei sa faci reclama la magazinul respectiv, iti spun parerea mea.
    Gasesti in alta parte mai ieftine. Iti dau doar 3 exemple:
    Cel mai complet catalog de piese auto din Romania ce cuprinde atat producatori OEM cat si aftermarket. Identificare dupa serie sasiu, consultanta de specialitate, retur in 14 zile.


    Mai exista si DaciaShop unde gasesti piese convenabile ca pret si care sunt ceea ce zice ca sunt.
    Ca dimensiune, daca ai dubii, poti sa le masori pe ale tale ca sa fii sigur. Eu zic ca sunt ok. Trebuie sa tii cont daca ai ABS si daca sunt ventilate sau pline.
    Ca marca si eu am discuri Brembo cu placute Brembo, sunt foarte bune pana in prezent, nu mi-au facut nicio problema.
    Gasesti mai multe detalii aici:http://www.loganclub.ro/forum/tipuri...12.html?t=4112

    Comment


    • #3
      Multumesc

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google