Magazine Cu Piese Tunning In Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Cum spuneam, ai nevoie de o discutie. La intalnire, daca binevoiesti.
    Iar proiectoarele la Logan, vin reglate din fabrica. Orice proiector schimbat ulterior, se regleaza, nu zic nu, dar cu ceva bataie de cap. Daca ai avut unul in mana intelegi ce spun, daca nu, asta e. Si nu se pun xenoane pe proiectoare, asa din respect pentru noi ceilalti, ca-i plin de kokalarari ce-i doare undeva de ceilalti. Strada nu-i doar a ta.
    Ideea este ca intrebi tot felul de chestii, amestecate, dezorganizate, pe un topic deschis de tine pe un subiect anume...magazine tuning Galati. Asta este de fapt problema, nu ca intrebi.
    Organizeaza-te un pic si nu-i nicio problema.
    Last edited by lupulucian; 17 May 2009, 13:10.

    Comment


    • #17
      bai tata dupa ce ca umblati cu proiectoarele aprinse tot timpu, de parca ati fi orbi, mai vreti sa va puneti si xenoane in ele.

      p.s. gata ma abtin ca ma enervez degeaba
      ONLY GOD CAN JUDGE ME
      http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

      Comment


      • #18
        Nu vreau sa imi pun xenoane, vreau sa imi cumpar un becuri de firma pentru proiectoare normale sau cool blue dar nustiu de unde ca la service sunt exagerat de scumpe si la popescu nu gasesc decat no name iar eu vreau ceva de calitate, osram, filips.
        @birky Nu inteleg de ce te deranjeaza proiectoarele aprinse cand nu e ceata, am vazut atatea masini cu proiectoarele aprinse si nu ma deranjau, ma deranjau doar cei cu faruri sau proiectoarele reglate in pomi.

        Comment


        • #19
          Dupa cum ti-am spus, n-ai sa gasesti, de firma cum spui tu, de temperatura ,, xenonului ". Daca vrei sa intelegi.
          Intra si tu aici http://philipsautolighting.com/ sau aici http://www.osram.com/osram_com/Consu...ing/index.html si ai sa vezi.
          Intelege ca nu gasesti ce vrei sa cauti, decat kichiuri. Punct

          Revin cu informatii suplimentare. Am cautat si am gasit. Ai dreptate, fliper, Osram face asa ceva. http://ezone.com.ro/index.php?cPath=...6f0d669e5f934a. La Philips, insa sunt doar standard.
          Last edited by lupulucian; 17 May 2009, 17:29.

          Comment


          • #20
            Revin cu intrebarea. Unde in galati as putea gasi becuri H11 de firma(osram, philips)? nu conteaza ca sunt clasice sau atfel, ca pe unde am cautat am gasit toate modele numai H11nu.
            @lupulucian Cred ca nu intelegi ce fel de bec caut. Caut bec de firma H11 clasic(stok) dar sa fie de calitate adica de firma renumita, pt ca nu am chef sa dau 120RON la service pe un bec si ma gandeam poate stie cineva care a mai schimbat becuri la proiectoare si nu le-a luat de la service.
            Last edited by lupulucian; 17 May 2009, 17:56. Reason: filips?? si gramatica ma omoara inca

            Comment


            • #21
              Am inteles perfect ce zici, flipper. Dar sa stii ca sunt scumpe. Am gasit tip stock, Philips, la Mediatrans, benzinaria de pe centura, acum cam o luna. Costa 150 lei, perechea.

              Comment


              • #22
                Ms lupulucian, am gasit pe situl de la tine osram night breaker H11 la 102RON, cred o sa imi comand 2 bucati, erau si clasice la 68ron. Acum am pe faruri H4 de la osram silverstar si sunt multumit dar probabil in viitor o sa imi comand H4 night breaker si pentru faruri. Multumesc inca odata pt site.

                Comment


                • #23
                  salut!
                  pe unde ar fi niste centre de dezmembrari in galati?
                  multumesc!
                  vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
                  vand lampa adaptabila la torpedo

                  Comment


                  • #24
                    4 centre de dezmambrari stiu eu...
                    unul la iesirea din Galati spre Movileni pe partea dreapta,
                    unul pe centura Galatiului cum mergi spre combinat pe partea stanga,
                    unul pe strada Traian dupa statia Petrom cum mergi spre Metro pe partea dreapta,
                    unul intre Sendreni si Branistea cum mergi spre Tecuci pe partea stanga.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by valeriuciprian View Post
                      4 centre de dezmambrari stiu eu...
                      unul la iesirea din Galati spre Movileni pe partea dreapta,
                      unul pe centura Galatiului cum mergi spre combinat pe partea stanga,
                      unul pe strada Traian dupa statia Petrom cum mergi spre Metro pe partea dreapta,
                      unul intre Sendreni si Branistea cum mergi spre Tecuci pe partea stanga.
                      Si mai este unul la intrare in Braila pe partea stanga care e mai aproape decat cel de la sendreni-branistea si la mai obiect pt dacia logan.E bunicel la preturi.
                      https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google