Maneta Schimbator Cu Leduri (tot Low Cost,ca E Criza)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    nu uitati sa postati si voi poze...la ce ati realizat.
    Last edited by uratzelul; 17 June 2010, 20:55.

    Comment


    • #17
      bravo uratzelul, faina treaba.
      Pentru cei care au maciulie normala si nu gasesc de prestige, mai e varianta de a pune in locul capacului de plastic original al maciuliei capacul de la o maciulie tunning care are plasma inscriptionata la fel .(cum mi-am pus eu ) O sa fac maine o poza si o pun aici.

      Comment


      • #18
        la mine modelul de capac e mai nou dar am facut la cineva si la modelul ala mai vechi...o sa pun si niste poze poate maine

        Comment


        • #19
          Da da felicitari Florine petru ideea pe care ai avut-o!!!
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • #20
            multi m-au intrebat pe unde am scos firul,am atasat o poza...
            iar a 2 a poza este cu modelul mai vechi al capacului la care am folosit 18 leduri de telefon ...diferite culori
            Attached Files

            Comment


            • #21
              Sa inteleg ca se poate desface si maciulia care nu este de Prestige? Tot asa cu o lama subtire? Eu am modelul nou, dar fara ornament de Prestige (e de Preferance).

              Comment


              • #22
                SUPER !!! Nota 10 pentru idee.Nu faceti cu mai multe culori ca iese ''carcareala''.
                LOGAN--> <--TOYOTA

                Comment


                • #23
                  dan.....daca omu asa vrea,eu asa fac )

                  Comment


                  • #24
                    Sper sa nu se supere initiatorul topicului am sa pun cateva poze mai exacte pentru cei ce nu stiu cum se scoate capacul maciuliei de la maneta de viteze.

                    Ceea ce nu stiu eu este scoaterea cu totul a maciuliei,cum fac sa scot maciulia asta ? sa trag de ea? mie frica sa nu raman cu ea in mana ) iar ledurile o sa fac rost plec ca sunt destule locuri de unde pot lua curent :d eventual deschid geamurile usilor si am curent. Fac OZN din logan )

                    Da,se poate desface si maciulia care nu este de prestige.
                    Attached Files
                    Last edited by Vladimir; 1 July 2010, 20:07.

                    Comment


                    • #25
                      tragi prin rotire ca animalu...
                      sigpic
                      Experienta in asigurari de peste 5 ani.

                      Comment


                      • #26
                        frumos vreau si eu o maciulie prestige de unde eau

                        Comment


                        • #27
                          pai si trag ca animalu ca nu mie frica,insa nu se va rasuci tija aia de la maciulie? chiar nu va parai nimic? am incercat acum cv timp de curiozitate sa invart de ea dar parca pare cam firava

                          am incercat sa rotesc de ea dar pare cam firava...imi e sa nu se rupa ceva...
                          Last edited by Vladimir; 1 July 2010, 21:12. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #28
                            vladimir,nu ai ce rupe ,eu pur si simplu rotesc spre stanga si trag de ea

                            Comment


                            • #29
                              Ok,dupa ce voi cumpara leduri asa cum ai specificat in primul post o sa ma apuc de lcurare si voi scrie si aici ce am realizat

                              Comment


                              • #30
                                is curios sa vad ce o sa faci ... poate fac si eu rost de o maciulie de prestige si ma apuc si eu.. bafta
                                sigpic
                                Experienta in asigurari de peste 5 ani.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google