Manevrabilitate Logan Versus Alte Masini.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    oare cei fara servo cum se descurca cu loganul?

    Comment


    • #17
      da tu georgex pana la urma ce masina ai ? de ce tot reinvii toate tpoicurile moarte de ani de zile in care se discuta logan vs alta marca . si postezi intr una impotriva loganului. oricear fi tu esti contra contra contra. ce vrei sa demonstrezi pana la urma ? care e problema ? esti nemultumit de ceva ?

      Comment


      • #18
        credca e fustrat ca are un logan in familie si nu stie cum sa scape de el..ca sa nu mai vorbim de etalatu marcii 0pel

        Comment


        • #19
          sunt obiectiv , imi place loganu si mai ales cand aud ca isi merita banii, eu doar imi spun parerile chiar daca sunt contra , nu prea imi place sa mint.

          Comment


          • #20
            Fara servo este nasol. Tragi zdravan de volan, insa e de privit si partea buna a lucrurilor: iti dezvolti bratele.
            Cat despre manevrabilitate...hai da-o. Are o raza de bracaj ca un mig21, multe unghiuri moarte. Manevrabilitatea e chiar un punct slabut, cel putin asa o vad eu.

            Marx si loganu: atata timp cat aduce in discutie lucruri obiective, nu vad care-i problema? Lasa-ti omul sa-si exprime punctul de vedere. Multam.

            Comment


            • #21
              E ok.Nu am avut probleme,am mers si cu MCV si nici acolo nu am avut probleme la o intoarcere pe o straduta mai ingusta.In schimb Octavia Tour are unghiul de bracare mai bun.A intors unu o Octavia cand eram la peste eu am facut 5 manevre,el 3.Si nu mi-a venit sa cred ca a reusit sa o intoarca in halul ala pe o banda si jumate cam asa era locul.
              sigpic

              Comment


              • #22
                @ georgex ce masina ai pana la urma ? astra g 16v sau logan 16v ?

                - m am ofticat pentru ca replica de genul "cum s or descurca cei fara servo" este complet aiurea. au existat masini fara servo de o suta si ceva de ani . cum s au descurcat aia asa se descurca si loganistii fara servo.

                Comment


                • #23
                  am un logan dci 70 cp si astra h 105 cp,puteam sa am si daor logan,dar ti-am zis cand vad remarci de genu nu as da loganu meu pe x y z , pai chiar asa nu ai da o masina de 8000 de euro, pe una de 15 mii,nu vreau sa par rau intentionat
                  Last edited by georgex2; 21 March 2010, 15:51.

                  Comment


                  • #24
                    Eu vreau sa o dau pe a mea de 8000 pe una de 15000. Care se ofera?

                    Comment


                    • #25
                      eu nu mi as da loganul 16v prestige nou pe astra h 16v 105 noua. nu l as da niciodata. imi dau seama ca loganul asta imi ofera mai mult decat simt si am eu nevoie.
                      in general stii eu nu imi doresc de la viata bani multi masini luxoase vile la munte. sunt multumit cu ceea ce am. cu masina mea cu familia mea cu casa pe care o am. daca sunt multumit asa de ce mi as dori mai mult ?
                      ma simt fantastic de bine in logan. imi place la nebunie. si da am mers si cu avioane.

                      Comment


                      • #26
                        Am condus van fara servo...in mers nu e nici o diferenta, in schimb daca incerci sa invarti rotile pe loc esti mort...dar faceam ca la dacie veche...invarteam de volan doar cand se puneau rotile in miscare, astfel si daca faceam cu o manevra in plus..invarteam volanul usor.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • #27
                          eu as da h-ul meu pe un bmw , passat , si altele peste 15 mii cine se ofera

                          Comment


                          • #28
                            Stai la coada, ca eram inaintea ta

                            Comment


                            • #29
                              Sunteti haiosi.Faza cu nu ai da un Logan pe Astra H e o aberatie.In primul rand Astra are dotari pe care Logan-ul nu o sa le vedea nici in 3-4 ani.Aici vorbesc de ESP,airbag cortina,6 airbag-uri,sistem de monitorizare a presiunii în pneuri,control automat al farurilor,sistem de spălare a farurilor cu jet apă cu presiune înaltă,ca sa nu zic de pachetele optionale de genul: scaune faţă cu încălzire, guri de ventilaţie spate,comenzi sistem audio pe volan, climatizare electronică, Radio CD şi MP3 player CD30
                              cu 7 difuzoare, computer de bord, tempomat,lămpi de citire duale faţă, plafonieră cu lămpi citit spate,etc.
                              Imi e greu sa cred ca ai lasa chestiile astea pentru Logan.
                              Logan-ul este o masina buna,are un pret corect,dar sa nu-l ridicam in slavi si sa incepem cu chestii de genul nu as da Logan-ul pe bmw,audi,opel,etc.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                eu zic sa revenim la topic. nu stiu altii cum sunt, dar eu cred ca eeste problema ta daca nu ma crezi. fiecare face ce si cum vrea. pentr mine loganul este cea mai buna masina existenta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google