Masina De 3000 De Euro

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ce zici de opel astra break un var are aceeasi motorizare si mananca asfaltu' http://www.autovit.ro/opel-astra-C27585801.html
    http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

    Comment


    • #17
      Wow foarte buna masina tvm . Niki am mentionat ca a mai avut un logan 1.4 deci adio logan . Stiti ei sunt 3 persoane deci se poate lua in calcul si varianta unui break mai spatios . Si va rog fara certuri ca nu are rost .

      Comment


      • #18
        Mondeo e cu 3 clase peste Astra

        Comment


        • #19
          Originally posted by ady_p View Post
          Offtopic ... daca te vede PCH ....
          Ahaha...sincer nu imi place aspectul fizic al masinii aleia, dar este destul de incapatoare, cred ca asemanator cu Astra si spre deosebire de Golf 4 are punte spate independenta! Variante sunt destule...

          Comment


          • #20
            Pentru spatiu, asa ceva:
            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

            Nu neaparat asta din anunt. Cele pe benzina sunt mai rare, e plina piata de Laguna 2 1.9 tdi, doar ca nu vrei diesel. Si te inteleg.

            Comment


            • #21
              Da, laguna aia pare ce trebuie. Mie imi place.

              @cosmin: hai bre ca nu pare a avea 400.000 km. La km aia, volanul e lucios si dus, iar pedalele sunt plate, fara striatii. Nici 160.000 n-are, ai dreptate
              Last edited by Cezar; 19 April 2013, 11:48. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #22
                Tot judetul DJ este un mare parc auto....gen autovit unde vin toate epavele la lustruit.Fugiti de masinile de acolo.
                La Porsche mi-au cerut 1200 ron pe un cap de planetara nou Spidan cu conditia sa le dau capul vechi la schimb.....de ce??? Pentru rectificat evident si vandut apoi ca piese economy pack.
                Asta de 140 ron nu este departe de original si este lucrat chiar bine. Un cap de planetara Spidan costa 230 ron........dar nu 1200.
                Preturile variaza mult de la un vanzator la altul.
                real power..... diesel power by

                Comment


                • #23
                  e ca si cum ai pune piese ASAM pe Logan, parerea mea. Cat despre spatiu, un MCV 1.6 sau o astra mai recenta ar fi ideale.

                  Comment


                  • #24
                    Revin cu detalii... Se schimba bugetul la 7000 , a facut rost de bani . Nu ma intrebati de unde . Vrea o masina cu motorizare maxima 1.8 , benzina , sa nu fie break sa aiba in jur de 100000km , dotari decente , an 2005 in sus , sa nu aiba garda joasa , consum foarte mic , sa nu aiba 2 locuri .

                    Comment


                    • #25
                      Mai stam 2 zile, poate ajungi cu bugetul la 10.000.

                      Comment


                      • #26
                        Ford Focus, VW Golf V, Opel Astra, Skoda Octavia, Ranault Megane... aproximativ in ordinea asta.

                        Sau cum zice K.
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • #27
                          Nu e treaba mea bugetul lui . Am zis sa nu aiba spatele taiat...

                          Comment


                          • #28
                            Sa dea search pe autovit!

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Octavian View Post
                              Focus1 o fi inghesuit la portbagaj, dar la interior e mai spatios decat o skoda Octavia1.
                              Atentie ca ochiu inseala.
                              off-topic... Octavian, nu inseala nimic, circul cu focus hatch destul de des, si foarte mult pe bancheta din spate, pai eu la 1,70 , ma dispera locu ala mic, parca as fi claustrofob.
                              Focus Hatchback, primul model, CLAR NU e masina de familie.

                              P.s ...autorul threadului isi cam bate joc de noi, amicul sau face rost de 4000 de euro peste noapte... Eu zic sa se inchida, sa se continue pe threadul cu ofertele sh autovit...
                              Last edited by kubala7; 19 April 2013, 21:33.
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • #30
                                Ma v-am zis ca nu e treaba mea de unde are bani , daca vreti sa il ajutati bine daca nu iar e bine . Multumesc celor ce au postat ce trebuia dar eu zic sa nu se inchida ca sa va spun ce isi ia pana la urma . I-am prezentat ofertele voastre . Nu se pricepe nici la calculatoare nici la masini deasta mi-a cerut ajutorul si nu numai mie .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google