Masina Mea B 555 PCH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Multumesc pentru sfaturi,am sa las capacele pe masina!Vineri s-a ars primul bec de la masina,faza scurta pe stanga si astazi a primit 2 Philipsuri.Asta pana reusesc sa pun bi-xenonul mult visat

    Comment


    • #17
      vazut masina in real aseara ;) frumoasa

      Comment


      • #18
        asteapta si fa rost de bani pt jante o sa dea bine

        Comment


        • #19
          frumos golanu
          sa-l stapanesti sanatos.....si cati mai multi km fara probleme
          Numai bine.

          Comment


          • #20
            era praful mare pe threatul asta!
            va multumesc pentru afirmatiile de mai sus.jante,sper sa fac un giumbusluc anul asta si sa le schimb...masina a primit intre timp doua bucati michelin energy si oglinzi mcv....poze curand,trebuie spalata!

            Comment


            • #21
              imi place masina. Simpla .curata si galagioasa
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #22
                sal frumosa masina...sa o stapanesti sanatos...multi km fara probleme....
                niste jante o folie....si cam atat....bafta

                Comment


                • #23
                  apropo de jenti, ti-ar sta de minune niste jenti pe culoarea neagra...

                  cat te-au costat oglinzile mcv?

                  sa ai grija de masina si numai bine

                  Comment


                  • #24
                    Astept sa vina primavara si atunci vreau sa rezolv problema asta cu jantele si folia.Oglinzile le-am luat de la un prienten....combinatii!

                    Comment


                    • #25
                      ar fi si indicat sa iti pui folia cand temperutara de afara mai creste un pic, deoarece si eu mi-ai pus folii prin noiembrie, si acuma recent am fazut ca am cateva bule de are, dearece dupa montare era indicat sa steie masina la soare, si cum nuprea a iesit soarele in vremea acea au ramas cateva bule de are,asta e

                      Comment


                      • #26
                        nasol...eram 90% sigur ca trebuie sa fie cald afara pentru o cat mai buna aplicare,de aceea nu am pus in iarna asta...multumesc pentru confirmare!

                        Comment


                        • #27
                          Frumos logan, il vad aproape zilnic.treci pe moinesti.misto.

                          Comment


                          • #28
                            chiar ca trec zilnic pe moinesti....dar mai mult cu vanul de la munca(ariston)!a mea merge seara si in weekend,e precum promotia la o companie de telefonie mobila..locuiesc in zona apusului

                            Comment


                            • #30
                              Incearca si manerele si bandourile albe...Cred ca ar da bine...
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google