Masini Parcate Neregulamentar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Masini Parcate Neregulamentar

    Propun sa facem si poze la masini parcate neregulamentar poate se mai simt si unii care parcheaza cum ii taie capul ce spuneti???
    DRIVE LIKE A DEVIL FEEL LIKE A GOD !!!

  • #2
    Ce sunt alea ''Msini'' ca sa stiu la ce sa fac poze ? Tu nu ai parcat niciodata neregulamentar,ca sa faci poza la altul ?
    LOGAN--> <--TOYOTA

    Comment


    • #3
      de acord

      Sa vad daca gasesc aparatu in seara asta am ce parca ca la mine in fata blocului mereu se gasesc "destepti" care nu stiu sa parcheze si de cele mai multe ori blocheaza si pe altia.
      Mentionez ca nu o sa vanez oamenii care gresesc si ei odata, ci pe cei care fac din asta un obicei.
      PS: Rog corectarea numelui la TOPIC

      Comment


      • #4
        Dane, acu' stii ce-s alea "msini" ?
        eu nu o data am vazut masina lu' cap-de-creta (a se citi "politiei rutiere") stand sub semnul de oprirea interzisa si dand amenzi (in fata autogarii) soferilor de taxi ce opreau sa-si lase clientii. Poza nu am apucat sa fac cu telefonul, ca n-are blitz, iar cand am iesit cu camera, inainte sa fac poza m-au vazut si s-au luat de mine; dupa mintea lor, voiau sa-mi confiste camera, sa se asigure ca n-am poze cu ei.
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #5
          Ce sunt alea ''Msini'' ca sa stiu la ce sa fac poze ? Tu nu ai parcat niciodata neregulamentar,ca sa faci poza la altul ?
          Mai greseste omul mai ales cand e la servici si nu are voie sa stea p net:P

          si ma refer la parcari care blocheaza traficul
          DRIVE LIKE A DEVIL FEEL LIKE A GOD !!!

          Comment


          • #6
            Tu nu ai (oprit)parcat niciodata aiurea?D-le perfectiune.Si eu stiu ca la serviciu cand mergi trebuie sa lucrezi nu sa faci Thread-uri pe net.

            Comment


            • #7
              Eu zic sa faceti o vizita in drumul taberei dupa orele 20 si sa fiti nevoiti sa ramaneti peste noapte sa va vad eu unde parcati si apoi sa va apucati sa fotografiati pe cei care parcheaz ape unde gasesc un loc cat de cat.
              si asta e valabil cam peste tot in bucuresti. Am dat exemplu cu drumul taberei pentru ca in acea zona raman uneori peste noapte si sunt nevoit sa parchez pe unde apuc. In titan am 2 locuri de parcare si chem politia dupa orele 18 daca e parcarea ocupata.
              hai sa fim putin rationali. Credeti ca daca ar exista locuri de parcare suficiente ar mai parca lumea pe unde apuca? Poate unul, doi, care au soriciul mai gros....
              mult succes cu fotografiatul, daca sunteti interesati va dau adresa sa veniti sa-mi faceti poze cand parchez "pe dos".
              Fuarte Nervos !!!

              Comment


              • #8
                Sincer ...Si eu parchez neregulamentar dar e vorba de ce care incurca si traficul ... Gen bmw-urile si mertzanurile parcate in fiecare weekend la faleza !!! Se pun avariile si se parcheaza chiar si pe banda de circulatie am sa ies la o plimbare cu aparatul foto si o sa va dau exemple normal cu nr de inmatriculare cenzurat sa nu fie ofensate anumite persoane ;)
                DRIVE LIKE A DEVIL FEEL LIKE A GOD !!!

                Comment


                • #9
                  KAndrrei interpreteaza mai larg titlul . Sa spunem masini parcate neregulamentar si care incurca circulatia la modul grosolan. Ca pana la urma toti parcam neregulamentar dar cel putin eu nu incurc circulatia.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • #10
                    Aici putem discuta mult si bine:P
                    NU sunt deacord cu cei care parcheaza deadreptul sfidator fata de ceilalti colegi de trafic.
                    Pe de alta parte problema parcariilor neregulamentare nu e problema noastra ci a PRIMARIEI care de 15 ani ne tot promit ca vor face parcari!!!! Si subterane si etajate si mai stiu eu cum...Si nu au facut nimic.Acum e CAMPANIE ELECTORALA si iar aud aceleasi promisiuni ca o sa faca.NU MAI CRED NIMIC.

                    problema e una singura si o spun tare si raspicat ,probleama e nu cum parcam ci unde parcam ptr ca NU AVEM PARCARI. Punct
                    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                    Comment


                    • #11
                      Iata cateva poze di ciclul "galateni arcangii"
                      Ce parere aveti ???
                      Attached Files
                      DRIVE LIKE A DEVIL FEEL LIKE A GOD !!!

                      Comment


                      • #12
                        Model de inteligenta mareata

                        Cred ca i se rupe lui ca nu mai intra inca o masina acolo...!

                        Deviza lui: Mi-am parcat eu masina? Atunci e perfect!

                        In rest,,,No comment!
                        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                        Comment


                        • #13
                          Tre sa fi vazut acum cateva zile MILITIANU ala din Brasov ce parcare super a facut. Si culmea nici nu a coborat sa o traga mizerabilu. Aia culmea parcarilor neregulamentare
                          Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                          Comment


                          • #14
                            "N-ai cu cine domnule. N-ai cu cine."
                            Si s-au mai si urzicat ca-i defaimeaza recalama.
                            Cel mai lent 1,6 8v

                            Comment


                            • #15
                              Aia tineau locurile ocupate pentru vecini....
                              Fuarte Nervos !!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google